Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elveszettnek és magányosnak...

Elveszettnek és magányosnak érzem magam, mi az ellenszer?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kezdjek magammal,mibe meneküljek,mi legyen, ez a folytonos nem tudom, elegem van, boldog vagyok, utálom magam,király vagyok, hülye vagyok, idióta vagyok, wow, egy géniusz vagyok. Egyszer fent,egyszer lent. Minden össze-vissza van. Hogy találjam meg az utam? :/

17/ lány


2020. ápr. 23. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szívesen segítenék, de nehéz mindezekre használható választ írni. Ami az utad illeti, amiatt nem kell aggódnod, rengeteg időd van még. Ha másba fogsz bele, az az idő sem vész kárba!
2020. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán azért,mert a kérdés is egy nagy katyvasz,mint az egész fejem most. Hogyan tudnál segiteni? :D
2020. ápr. 23. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes állapot. Főleg a mai világban, mikor úgymond bármi lehetsz, vagy senki. Nem kell elsietni. Lehet pár hónap, lehet pár év kell hozzá még egy adott célt választasz.De most olyan dologra szeretnéd tudni a választ, amire majd a halálos ágyadon kapsz. Ha visszanézel, és onnan látod majd az utat, akkor tudni fogod, de előre... lehetetlen
2020. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos évek óta érzem ezt. Pedig viszonylag sikeresnek mondhatom magam. Ráadásul önkéntes magányba hajszoltam magam, mert bár egyedül lenni nagyon nyomasztó, a legtöbb ember mégis bosszant. Te nem érzed ezt?
2020. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 hát na. Ez megnyugtat Köszönöm :)

#4 nem,én imádom az embereket,legnagyobb félelmem a magány :D

2020. ápr. 23. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is. Nem lehet, hogy mániás depressziós vagy?

Amikor géniusznak érzed magad mit csinálsz szívesen? Hátha az közelebb visz, az utadhoz.

2020. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Haha, nem tudom... :D annyira csak nem gáz a helyzet
2020. ápr. 23. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Rakjál be valami jó filmet aztán megtalálod az utad. Így még lehetsz akár zombivadász vagy jedi is.
2020. ápr. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled, írj privátban ha gondolod...
2020. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!