Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig egyedül érzem magam,...

Mindig egyedül érzem magam, elveszettnek, nemtudom miért, segítség?

Figyelt kérdés

Mindig egyedül érzem magam, ha emberek között vagyok akkor is, mindegy hogy a barátaimmal ( akikből nincs sok) vagy a családommal akikkel rossz a kapcsolatom többnyire, görcsösen ragaszkodok ahhoz a pár emberhez akit közel birok engedni, sokan voltak akik közel akartak kerülni de leküzdhetetlen bizalmatlanságom miatt nem ment nekik, sokszor nem tudom hogy kezeljem az embereket de hihetetlenül magányos vagyok.. sokszor rettegek vagy gondolok arra hogy azt a marék embert akivel normális kapcsolatom van elveszítem, és emiatt volt hogy elcsesztem barátságokat, kapcsolatokat... és nem tudom megmagyarázni miért vagyok ilyen, ellenséges és rideg sokszor, vágyok az emberi kapcsolatokra, de félek tőlük egyszerre, sokan azt mondják pszihológushoz kéne járnom, de nemtudom, szerintetek?

16/F


2018. jún. 7. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom
2018. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pszichológushoz kéne járnod. Nem kell évekig, néhány hónap alatt ráállít egy vágányra. A szüleid fizetnék? Távtanácsot nem lehet adni anélkül, hogy ismernénk.
2018. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!