Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonévesen elveszettnek...

Huszonévesen elveszettnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom hol kezdjem....jelenleg nincs munkahelyem de már volt igazából belefáradtam a keresgélésbe tudom magától senki nem fog nekem munkát ajánlani de úgy érzem nincs motiváció ami kicsit felrázza.....a barátnőim ugy döntöttem megvannak nélkülem egyikük mindig posztolgat hogy milyen jól megvannak és ez rohadt szar érzés....egyszóval se önbizalom se motiváció se spanok se pasi se semmmi....
2016. febr. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
és most mégis mit vársz tőlünk?
2016. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utazz el a nagyszülőkkel valahová ahol átformálódsz mind szellemileg és fizikailag is jót tesz egy kis kikapcsolódás.
2016. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Szent Jakab-utat (El Camino) nagyon sokan csinálják végig ugyanezen okokból kifolyólag. Megváltoztatja a teljesítők életét, értékrendjét. Az egy hónapnyi vándorlás sokaknak akaraterőt, ambíciót ad, ráismernek a hibáikra és azoknak a megoldásaira. Olvasgass róla, hátha kedvet kapsz hozzá! :)
2016. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
MelYik megyében laksz? Milyen végzettséged van?
2016. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jézusom. Ismerem a kiköpött másod. Kapard össze magad mert nem lesz ez így jó.
2016. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek nem voltak barátok.

Motiváció legyen logika, fejlődés, de ne munka szerzésre. Ehhez kell élni, ha életben akarsz maradni rendszerben, kell munka.

Önbizalmadat egy realizálással valósághoz közel lehet rakni.

Csak tényeket realizáld át és ne hagyd vélemények változtassanak e tudaton. Csak tények számítanak, vélemények nem. Tied sem, enyém sem.

Ha barátokat szeretnél szerezni, menny oly helyekre, csoportokba, ahol van esély te személyiségedhez passzoló személyiségű emberekkel megismerkedni, ne félj idegenekhez menni beszélgetni megismerésükért.

Ha valamit akarsz s teszel érte, élet megadja.

Ha valaki jól érzi magát s erről tudomást szerzel, örülj neki... Elég logikátlan és... és szemétség ha nem így érzel.

Ő már megtalálta barátait. Te még nem. Rengeteg ember nem még.. én sem.

2016. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ülj le gumicukor mellé és egy vodka mellé. sírd ki magadból a bánatod. Én is ezt tettem egy kollégiumban hajnali 4kor arra járt egy srác épp akkor és annak ellenére h nem voltunk köszönö viszonyban se mégis megvigasztalt. Ennek több mint 1 éve, s 9 hónapja egypár vagyunk :)

20L

2016. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!