Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megküzdeni ezzel...

Hogyan lehet megküzdeni ezzel ha semmi sem válik be?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok szabadságon. Minden napom egyedül töltöm, mivel nincs barátnőm. Sajnos a barátaim sem igazán aktívak abban hogy keressenek. Legtöbbször én keresem őket. Családom sajnos nincs, anyámmal tartjuk a kapcsolatot, de eléggé eltávolodtunk egymástól az új férje miatt. Ugyebár most sehova sem lehet menni így semmi programot nem tudok csinálni. Itthon takarítok, olvasok, lefoglalom magam de semmi sem veszi el ezt a keserű érzést hogy magányos vagyok... Annyira hiányzik valaki. Hogy legyen kit szeretnem... Szétrohadok ebben teljesen. Hogyan legyek ezen úrrá? Nagyon nagyon fájdalmas és keserű érzés....
2020. ápr. 26. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Egyébként hasonló helyzetben vagyok, csak én táppénzen egy baleset miatt, február óta.Közben a munkahelyem is leállt.

2020. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 papics ***** válasza:

Én nem nagyon erőlködnék a barátaidnál, és jobb is, ha nem annak a hatására szabadulsz meg tőlük, hogy kikészítettek téged.


Majd ha vége a karanténnak, járj el rendszeresen valahova. Ha jól értelmezem, szoktál olvasni. Szerintem jó döntés lenne, ha járnál könyvtárba rendszeresen, és ha látsz egy arcot többször is, hidd el, jól döntesz ha megszólítod. És mivel mindketten szeretitek a könyveket, így van közös téma is. Gondolkozz azon, hogy mik érdekelnek téged, és az ezzel foglalkozó helyekre menj el, ahol hasonló érdeklődési körű emberekkel ismerkedhetsz. És ne feledd, hogy a rendszeresség nagyon nagyon fontos! Sok szerencsét :)

2020. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nállamis.remélem idővel megváltozik az életem ,de hogy hogy azt nemtudom. Bizom a jó istenben!
2020. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

baba baba picibaba

Mit szolsz?

Van sok arva baba vagy csinalsz magadnak egyet ed problema megoldva.

Ha fiu vagy akkor van csaj.bõven mi a problema?

Hivd el futni vagy setalni.

Vagx menj egyedul futni.peldaul.

Enis egyedul vagyok, ferjem dolgozik.

Majd babazni akarok , addigis.futok amig bírom.

Pápuszi

2020. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#.

De jó is lenne ha ilyen könnyen menne ez. Nem tudok magamnak senkit sem találni. Ez részben annak köszönhető hogy semmi önbizalmam jelentős részben pedig annak hogy le kellene fogynom. 146 kiló vagyok

2020. ápr. 29. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
kezd el setaval es ne hasznald a telod laptops csak napi max 45percet vagy 1orat
2020. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!