Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig is vágyam volt az hogy...

Mindig is vágyam volt az hogy feleség legyek de úgy látszik ez nem válik valóra.22 évesen már öregnek érezem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam bulizni, nem dohányoztam, nem ittam le magamat részeggé. Ezek miatt mert ezeket nem csináltam, nem éltem ki magamat? Csendes vagyok. Úgy érzem engem soha nem kedvelt még igazán senki ebben az életben. Nem is tudom elhinni magamról hogy bárki is megtudna kedvelni ebben az életben.
2014. aug. 10. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
valakik 35 éves korukig is bulizgatnak, szóval nyugodtan elkezdheted akár most is.
2014. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De engem nem vonz, csak mondják nekem ezt mások hogy nem éltem ki magam.
2014. aug. 10. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Kakáld le, hogy mások mit mondanak. Ha neked nem kell, akkor nem kell. Ettől nem leszel jobb, ha leiszod magad részegre egy buliban..
2014. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Ne légy nevetséges. 22 éves vagy.


Semmi gond azzal, ha nem vonz a részegség stb. Csinálj mást akkor, ami vonz. Van valami, amivel eddig csak gondolat szintjén foglalkoztál, de belevágnál?


Ezt a senki nem kedvel dolgot sem hiszem el neked. Te nem kedveled magad.


/Ha beszélgetni akarsz valakivel erről, írj nyugodtan./

2014. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

ne haragudj, de miért nem az volt a vágyad, hogy orvos leszel, katona, vadakat terelő juhász? vagy hogy lesz egy szép belvárosi lakásod, ahol kutyát nevelsz? Miért az a vágyad, hogy feleség legyél?


először önmagadban legyél valaki, ne olyasmit várj, hogy valaki más által legyél valaki (feleség).


Mivel foglalkozol? gondolom, most végezted a Bsc-t, próbálj vele dolgozgatni, hogy valakinek érezd magad egyedül is.:)

2014. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Elvegyelek? :) Meg van oldva a problémád.
2014. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Nincs ilyen hogy nem élted ki magad. Ez egy nagyon rosszul berögzült buta sztereotípia.


Különböző habitusú, vérmérsékletű emberek vannak.


Aki végigbulizta a fiatal korát, részegen, bedrogozva dugatta magát ronggyá, annál sincs olyan jelenség, hogy "kiéli" magát, és utána szerény visszahúzódó odaadó családanya lesz.


(természetesen van ilyen, de nem a kivételekről beszélek)


És aki meg csendes visszahúzódó volt, nem bulizós fajta, az meg 40 éves korára megbolondul, és végigdugatja magát a fél várossal.


(ilyen is biztos van, de szintén nem jellemző)


Az ilyen sztereotípiákkal ellentétben az élet pont az ellenkezőjét bizonyítja.

Aki nagy partiarc, és hajtja a vére, az olyan habitusú ember, hogy később is sokkal nagyobb az esélye a félrelépésre, hűtlenkedésre, bulizásra.

Fiatalon se véletlenül igényli ezeket, hanem azért, mert egyszerűen ilyen jellem, ilyen a vérmérséklete.


Aki pedig kevésbé bulizós, kevésbé bevállalós, otthonülősebb fajta, azért olyan, mert úgy érzi jól magát, és ez általában nem is változik meg, mindig is egy stabilitást, biztonságot kereső ember lesz.


Ami meg a 22 évet illet, egyáltalán nem vagy öreg, bőven van időd férjhez menni.


Szórakozni viszont mindenképpen el kell járni, társasági életet élni, és keresgetni az igazit. Otthon ülve tényleg nem várhatod, hogy egyszer csak a semmiből valaki az oltár elé vezet...

2014. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Feleség nem LESZ az ember... az egy lassú folyamat közepe, még csak nem is a vége, mert a szerelem elmúltával, ha nem tudnak mindketten alkalmazkodni, akkor borul az egész kapcsolat. A bulizás hogyan jön ide, azt nem értem, de annyit mondhatok, hogy így kívülálló szemével nézve téged, nemhogy öreg nem vagy, de korodhoz méltatlanul infantilis a gondolkodásod.
2014. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok pasiban, csak idősebb
2014. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

ha nem élsz közösségi életet, egy férfi sem fog rád akadni.

főleg ha válogatsz.


nem kell hozzá leinni magad, csak válaszolni az itt kapott privátokra, de a legtöbb lány inkább kifogásokat keres.

2014. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!