Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért válik az ember érzéketle...

Aix kérdése:

Miért válik az ember érzéketlenné?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 19:39
 1/6 eznemlényeges ***** válasza:
Például ha 8 évig szivatják.
2016. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nem kap semmit a társadalomtól, embertársaitól, csak visszautasítást, megvetést.


Elliot Rodger és George Sodini is ezért lettek ellenségesek, bár én elítélem, amit tettek, meg tudom érteni miért csinálták.

2016. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én például örülnék neki,ha érzéketlen lennék,de már rajta vagyok.
2016. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Énis, engem is má 8 éve szivatnak.
2016. jún. 13. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Érzéketlennek lenni az*r.Én már csak tudom,épp próbálok változtatni rajta.Régen sokkal életvidámabb voltam,de ahogy valaki magába fordulva elgondolkodik érzéketlenné válik abban a pillanatban,mikor rájön bizonyos dolgokra,hogy valójában milyen feleslegesek.Feleslegesek a "barátok",akikről valójában nem tudunk semmit és ,mindig kibeszélnek,feleslegesek az érzelmek,hisz csak megnehezítik az életet és még sorolhatnám.Az érzéketlenséggel saját magamat is unni kezdtem,ehhez elég az amit írtam és persze plusz ha folyton csípős megjegyzéseket tesz az ember,tekintet nélkül mások érzelmeire,illetve erősen szűkíti a reakcióját.De,mikor rájöttem,hogy sikerült érzéketlenné válnom (mert nem tűnik fel egyből,az lesz a normális)megbántam,vissza akartam térni,mert jobb volt ezelőtt.Az érzéketlen ember nem szomorú,ez igaz,de soha nem is boldog,nem érdekli ha fáj valami,sosem sír és sosem nevet,az sem érdekli,ha megalázzák(bár mivel nem érdekli nem is gondolja úgy,hogy őt próbálják megalázni). Pocsék semmit sem érezni.Ezért próbálok változtatni,de nagyon nehéz.(Eddig igencsak kevés sikerrel.)

13/l Úgy 9 voltam,amikor megtanultam ezt az áhított érzéketlenséget,pedig nem volt rá okom,csak ki akartam próbálni,rá 1 évre megbántam,de még mindig nem vagyok "normális".

Egy jó tanács,ne vágy rá,inkább tanuld meg kezelni a meglévő érzelmeidet,illetve másokét is.(Nem mintha könnyű lenne.)

2016. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eznemlényeges ***** válasza:
Én mára kicsit javítottam rajta, most már szinte mindig boldog vagyok, de a többiek érzéseit még mindig leszarom, ha megsértődnek, az nem az én bajom, engem meg csak egy hozzám közel álló ember tud megsérteni, de az sem könnyen
2016. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!