Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátnő nélkül értelmetlen az...

Barátnő nélkül értelmetlen az élet?

Figyelt kérdés

22F vagyok. Több mint két éve szakított velem az első barátnőm, azóta nincs senkim. Lényegtelen most, hogy miért lett vége. Az álmaimban gyakran előjön és annyira valósághű az egész...olyan, mint amikor régen beszélgettünk, ölelkeztünk. Olyankor visszajön az az életérzés, az a lelki nyugalom és kiegyensúlyozottság, amit akkoriban éreztem. Majd megszólal az ébresztő és legszivesebben felkötném magam...


Persze tudom nem csak azért egy rakas... azota az életem, mert elvesztettem őt. Sokminden közre játszik. Mégis azt érzem, hogy ha még itt lenne sokkal egyszerűbbnek tűnne minden. Mint az álmokban. Vagy csak kezdek teljesen megbolondulni már?


2020. máj. 8. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Majd az új segít átlendülni. Ha nem akar jönni az új, tegyél érte. Gyúrj, legyél pozitív, járj társaságba. Előbb-utóbb akad majd új. Persze lehet, hogy nem az igazi, nem olyan, mint a régi csoda volt, de lelkisegélynek jó lesz. De ezt nem mondd meg neki!!!
2020. máj. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne másvalakitől függjön az életed.
2020. máj. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Csak barátnő nélkül van értelme az életnek. Nincs aki leszívjon agyilag és lelkileg.
2020. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%

Hajjajj! Mintha a 22 éves önmagamat látnám... Tudom, hogy ordenáré módon sz** most neked, pont a te korodban történt meg ez az életemben. Szabad kérdeznem, hány éves kapcsolat ért véget?


Most mondhatnék ilyen szakítós f** kliséket, de csak két dolgot tudok tanácsolni: Fel a fejjel, és állj készen a következőre! Elérted a mélypontot az adott problémakörben, innen már csak jobb jöhet! Tapasztalatból beszélek. :)))

2020. máj. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb egyedül, a magad urának lenni. A barátnő csak egy kiapadhatatlan probléma- és konfliktusforrás.
2020. máj. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sok 2 évig nyalogatni a sebeidet. Tovább kellene lépned. Vannak emberek akiknek szükségük van valakire, vannak emberek akik jól elvannak egyedül egy darabig. De előbb-utóbb mindenkinek kell valaki. Járj társaságba, és legyél nyitott egy új kapcsolatra.
2020. máj. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Tévedsz, abszolút nem lényegtelen hogy miért lett vége. Nem mindegy, hogy kiment Türkmenisztánba, vagy szörnyen viselkedtél vele, megcsalt, majd szakítottatok. Innen kéne indulnia a történetnek, de mivel elsunnyogod ezért valószínű valamit elrontottál.
2020. máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne más személyében keresd a te lelki békédet. Ha ilyen megkeseredett vagy, akkor senki sem fog veled maradni
2020. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2 és fél éves kapcsolatról volt szó. Azt, hogy most nem számít, hogy miért lett vége, úgy értettem, hogy MOST nem számít, mert nem ez a kérdésem lényege. Nyilván mindketten hibásak voltunk, hogy hagytuk, hogy elunalmasodjon a kapcsolat. Illetve mindketten változtunk teljesen különböző irányba, veszekedést veszekedés követett, szóval érthető, hogy véget vetett a kapcsolatnak. Inkább az volt a baj, ahogyan ezt tette, meg ahogy én reagáltam erre...de ezek most tényleg lényegtelen dolgok...nem ezekről szól a kérdés.


A válaszokat köszönöm, megy mindenkinek a zöld pacsi.

2020. máj. 8. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!