Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek mmár úgy, hogy...

Éreztétek mmár úgy, hogy minden veszve van, értelmetlen az élet?

Figyelt kérdés
Voltatok már így ? én hipochonder,és pánik beteg vagyok emellet depresszióval is küzdök. Már ott tartok nincs értelme semminek. Sirva kelek fekszek...Van a " the secret c. film " -titok- vonzás törvénye. Hisztek benne ?Volt akinek bevált,és ezálal " bevonzotta a jót"?
2014. márc. 13. 16:37
 1/4 anonim válasza:

Szia!Számtalanszor voltam/vagyok így.Én is pánikos vagyok és depressziós.Tudom,milyen szörnyű.Számtalanszor vagyok elkeseredve.Szerintem a Titok egy hülyeség!Egészséges embernél nem tudom,beválik-e.De nekem nem,az biztos!

De abban is van valami,h az ember depressziósan nem is képes észrevenni azt ami jó!Üdv:1 sorstárs.

2014. márc. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de,én is ugyanígy vagyok.és szerintem senki nem tudja a környezetembe milyen érzés.Mi az a titok-vonzás tővénye?
2014. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Folyton ezt érzem, okom is van rá. De emiatt nem zuhanok magamba, azzal nem lesz jobb, sőt! Küzdök h jobb legyen, még akkor is ha ennek ÉVEK ÓTA semmi foganatját nem látom! :-/
2014. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most én is ilyen leszállóágban vagyok. Úgy érzem, hogy ennél lejjebb már tényleg nincs. Semminek nincs értelme, nem tudok mit kezdeni magammal, állandóan magamat kínzom azzal, hogy biztos a saját hibámból nem maradnak meg mellettem a barátaim. Aki látja, hogy kínlódom max. azt tudja mondani, hogy ne sajnáltassam magam. Nem is tudom elképzelni, hogy ez lehet még jobb is, mert egyszerűen nem látom a kiutat.

Erről a filmről hallottam már, de szerintem hülyeség. A hiszékeny embereket akarják átverni vele.

2014. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!