Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El vagyok magányosodva. Ti...

El vagyok magányosodva. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

A családom konkrétan négyen négy külön szobában elvan magának. A haverjaim nem tudom mit csinálnak. El vagyunk szigetelve. Amúgy nem vagyok mindig ilyen rossz kedvű,csak néha rám tör a magány. Ti mibe menekültök ilyenkor?:((

Úgy vágyom egy baráti társaságra, akikkel csak mennénk mennénk mindig a semmibe. Van egy kis rét itt a közelben, erdőkkel ott sétálgattam,aztán rám sötétedett. Vannan ott mindig bőven. Most a tűz körül ült néhány ember, és annyira irigykedve néztem őket. Irigylem az ilyen fantasztikusan jó és mély baráti társaságokat. Nekem ez a téma még alakulóban lenne,hiszen abban a korban vagyok, hogy a kapcsolataimat építgetem, most születhetnének az ilyen örök baráságok, de most karantén party van csak. Már unom ezt az egész témát is, csak jól esett leírni. Köszi, hogy szakítottál pár percet,most már válaszolj is :D bármit


2020. máj. 9. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezért hasznosak a láthatatlan barátok :D. Ilyen helyzetben is melleted vannak..
2020. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mintha olyan nagyon öreg lennék, de fiatal koromban én is ilyen voltam, aztán rájöttem nem társaságot kerestem hanem önmagam. A mostani barátaim nagy részét 20-23 éves korom között ismertem meg és nagyon jól elvagyunk, tegnap is fociztunk, pókereztünk. Amúgy a magány néha jó is tud lenni, olyankor tud az ember átgondolni mindent.
2020. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ehh,gondoltam héé,írok egy könyvet. Kitalálok egy történetet,milyen király lesz. De ehhm.. jobban szeretek a realitás talaján mozogni,nincs kedvem az álmaimban élni,igy is sokat ábrándozok. :( de köszönöm
2020. máj. 9. 21:33
 4/13 A kérdező kommentje:
De én már ott tartok,hogy túlgondoltam mindent :D
2020. máj. 9. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
És mire jutottál miután túlgondoltál mindent? :)
2020. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj hallod, ugyanezt éreztem ma. :D Én is most értem haza a sétából, és voltak, akiket irigyeltem közben. Ha gondolod írhatsz, hogy egy kicsit eltereld a figyelmedet.
2020. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez szánalmas.
2020. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elég sok mindenre, de mégse semmire. Már unom :D.

Miért vagyok szánalmas? :/ ne bánts már, nem ette van szükségem :(

2020. máj. 9. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzek, főleg a karantén idején ez még jobban felerősödött. :/
2020. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jó arcnak tűnsz, gyere privátba és dobjunk össze valamit ha ennyire szar a helyzet :D
2020. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!