Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El vagyok magányosodva. Ti...

El vagyok magányosodva. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

A családom konkrétan négyen négy külön szobában elvan magának. A haverjaim nem tudom mit csinálnak. El vagyunk szigetelve. Amúgy nem vagyok mindig ilyen rossz kedvű,csak néha rám tör a magány. Ti mibe menekültök ilyenkor?:((

Úgy vágyom egy baráti társaságra, akikkel csak mennénk mennénk mindig a semmibe. Van egy kis rét itt a közelben, erdőkkel ott sétálgattam,aztán rám sötétedett. Vannan ott mindig bőven. Most a tűz körül ült néhány ember, és annyira irigykedve néztem őket. Irigylem az ilyen fantasztikusan jó és mély baráti társaságokat. Nekem ez a téma még alakulóban lenne,hiszen abban a korban vagyok, hogy a kapcsolataimat építgetem, most születhetnének az ilyen örök baráságok, de most karantén party van csak. Már unom ezt az egész témát is, csak jól esett leírni. Köszi, hogy szakítottál pár percet,most már válaszolj is :D bármit


2020. máj. 9. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a szánalmas, hogy feleslegesen játszod itt az eszed, pedig valójában senkit nem érdekel, hogy mennyire vagy magányos. :/
2020. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak jól esett leírni :D miért szánsz ennyi időt valamire,ami számodra szánalmas?
2020. máj. 10. 12:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, az előző válaszoló téved.
2020. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!