Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok, akik hasonlóan...

Mit csináltok, akik hasonlóan szenvedtek?

Figyelt kérdés

Magány, idegeskedés, minden elromlik és rosszra fordul.. Plusz nincs is kivel megbeszélni, vagy aki megnyugtasson.. Akik hasonló helyzetbe vagytok, te mit szoktatok csinálni? igen, én kérdést írok ki, hátha kapok egy jó tanácsot vagy tudok beszélgetni valakivel egy jót :D

18f



2019. szept. 18. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

18/F nemsokára végem van. Der Krieg ist verloren.

megprobálom valahogy a hátralévő kevés időm kiélvezni...

2019. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem sajnáltatom magamat veled ellentétben. Megint visszatértél. Ha már annyira elítéled a ribizliket akkor csak beszélgess el eggyel. Egyáltalán nem olyanok mint ahogyan azt te elképzeled. Tudod. Régen én is így gondolkodtam mint te. De aztán találkoztam ilyenekkel és hidd el már nem ítélem el ahogyan élnek. Mert rendesek. Szerintem tényleg beszélgess el eggyel. Rosszul látod a világot.
2019. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es mi a gond? 2-es, igen, én elítélem a ribiket, ezzel mi a gond? Nem tervezek egyikkel sem egy szót sem váltani, azért köszi a kicsit sem segítőkész választ :)
2019. szept. 18. 17:28
 4/20 anonim ***** válasza:
Pont hogy segítőkész volt.
2019. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tehát, ha ráírsz valakire, rám.. Nem szeretnék beszélni egy mondatot se valami magamutogató ribi szerű lánnyal, ezt te nem tudod elfogadni, és azt próbálod erőltetni hogy beszéljek olyannal.. Amikor nem is ez volt a kérdés lényege.. Áh, kicsit sem offense :D
2019. szept. 18. 17:40
 6/20 anonim ***** válasza:

"én kérdést írok ki, hátha kapok egy jó tanácsot vagy tudok beszélgetni valakivel egy jót :D"


Ilyet én is szoktam néha. XD

2019. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Basszus haver, hát muszáj :D Barátnőm csak innen volt még, neten tudok ismerkedni max, itt tudtam beszélni ÉRTELMES emberekkel is, ami ritka nagyon, de volt ilyen, csak már nagyon inaktív az oldal.. Tanácstalan vagyok mert rohadt szar egyedül, és van aki meg fontos lenne de nem tudok róla semmit, és egyre jobban döglődök :(
2019. szept. 18. 19:05
 8/20 anonim ***** válasza:
Én már adtam egy csomó jó tanácsot, ezekből semmi nem jutott el az agyadig. Te nem beszélgetni akarsz, hanem panaszkodni. Arra meg senki nem kíváncsi.
2019. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, akik nem pofátlan arrogáns és paraszt módon írtak rám, azokkal mindíg elbeszélgettem, én is adtam tanácsot másoknak. Mondjuk én inkább barátnőt szerettem volna magam mellé, ettől független xy mennyiségű srácot is meghallgattam és tanácsot adtam lányoknak is, akárki aki rámírt és kedves aranyos volt, annak segítettem. Akik okoskodnak azokat nem szeretem. Bár jó lenne valakivel beszélgetni aki mellettem lehetne, de egyrészt ilyen nincs, másrészt úgy is olyan problémáim vannak amibe segíteni NEM lehet, max meghallgathatnának...
2019. szept. 18. 19:44
 10/20 anonim ***** válasza:

A kérdés az,hogy mi az ami megmaradt,és jó...

szellemként élek,mintha levegő lennék,csak foglalom a helyet. Nincs senkim. Senki nem szeret. És 18évnek kb kampec,az egész fájdalom fájdalom hátán...Elszállt az idő felettem,nemsokára egy 40es megnyomorodott fószer vagyok.

2019. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!