Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogyjak le, ha a finom...

Hogyan fogyjak le, ha a finom ételek az egyetlen öröm az életemben?

Figyelt kérdés
A szobámban élek, sorozatokat nézek, vagy olvasok és eszek. Elég nagy étvágyam van sajnos. Néhányszor elhatározam, hogy változtatok, de hamar elvesztettem a motivációm. Múltkor például kimentem futni, de többen kiröhögtek. Valaki mintha le is fotózott volna. Úgy fájnak az ilyenek. Nem szeretnek az emberek, mert csúnya vagyok, de hogy ne legyek az, ha nem szeretnek?
2020. máj. 10. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha nincs rokonod, barátod, akkor ezt pszichológussal beszéld meg!
2020. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem senki nem foglalkozik veled ha kimész futni vagy mást sportolni. Ezt csak magadnak képzeled be, vagy félreértelmezed az emberek viselkedését. Ha rendszeresen mozogsz akkor nem kell sanyargatnod magadat a fogyáshoz. Biztosan vannak olyan ételek is, amelyeket szeretsz és egészségesek.
2020. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Voltam már, semmi értelme.
2020. máj. 10. 17:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Sok egészséges ételt is szeretek, de nem tudok jóllakni velük.
2020. máj. 10. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Több energiát kell elégetni mozgással, mint amennyit beviszel az evéssel. Ennyi a lényeg, a többi csak duma. A bámészkodókat meg le kell szarni. Nem csak futás közben, hanem mindig.
2020. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Mozogni a szobában is lehet, nem kell sehová menni.

2. Finomakat lehet enni úgy is, hogy nincs tele kalóriával.

3. Olyan nincs, hogy csak a tömény kalóriás ételekkel laksz jól!

4. Ha nem AKARSZ, akkor sosem fogysz le!

2020. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Étkezés előtt és után igyál 2-3 pohár vizet.

Nézhetsz Youtube-n tornagyakorlatokat és arra gyakorolhatsz.

Ne foglalkozz azzal, mások mit gondolnak, vagy mondanak, lehet nem is rajtad nevettek.

Valami más örömforrást nem ártana találni életedben (nem bántásból írom), alkotás, kreatív tevékenység, vagy bármi. Van evésfüggőség is, valaki azért eszik, mert élvezi az ételek ízét és az örömöt, hogy ehet, nem mindig érzi: mikor elég. Pár éve már foglalkoznak ezzel is szakemberek.

Igyekezz szénhidrátdús ételeket lecserélni (például tésztát lecserélni párolt zöldségre), ha nassolhatnékod támad, rágcsálj sárgarépát stb.

2020. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

160 grammos diétának is utánanézhetsz, de mozgás nélkül elég nehezen fognak lemenni a kilók.

Az "egyszer-kétszer mozogtam de nem változott semmi", "kiröhögtek" stb dolgokat szerintem ignoráld, mert a változás egyrészt nem gyors, másrészt életedet ne attól tedd függővé: mások mit mondanak, hanem attól, amit szeretnél.

Ha mindig másokra figyelsz és arra: mit gondolnak, vagy gondolhatnak rólad, az nem jó. Mindig kiszolgáltatott leszel akkor.

2020. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaa és például a párolt zöldség is sok rostot tartalmaz, laktató eléggé.
2020. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj olyan helyre futni, ahol nincsenek sokan, vagy menj mondjuk este felé, amikor már a többség otthon van. Otthon is tudsz tornázni, sok gyakorlathoz elég egy tornaszőnyegnyi hely a szobában. Nézz utána az egészséges étkezésnek, ha jól megtervezed, akkor bőven ehetsz alacsony kalóriatartalmú, de ennek ellenére finom és laktató ételeket.

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy nevettek rajtad. Múltkor mentem valahová biciklivel, szembe futott egy túlsúlyos pasi és rámosolyogtam. Nem azért, mert röhögtem rajta, hanem inkább bátorításként, mert tök jó látni, ha valaki tesz az egészségéért.

2020. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!