Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki hasonlóan érez?

Van olyan aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni.

Jelenleg magányos vagyok. A családommal szimplán jó a kapcsolatom, baráim/barátnőim nincsenek, a problémáimat csak Jézussal szoktam megbeszélni, mivel hiszek Benne, de egész jól érzem magam. A világ kezd színesebbé válni, gyakrabban észreveszem az élet apró örömeit, kedves gesztusokat, szavakat, utalásokat. Jobban értékelem azokat az embereket, akik kedvesek hozzám, le tudom győzni a féltékenységemet, ha tegyük fel egy bizonyos személy nem velem foglalkozik, vagy látom mások őszinte (vagy annak tűnő) barátságait. Optimistább lettem, pedig elég szkeptikus vagyok. Remélem, hogy ez az érzés megmarad és lesz lehetőségem megtapasztalni egy őszinte, amolyan igazi meleg ölelést, bár úgy gondolom ez még várhat, hiszen a saját vágyaim az utolsóak.

Köszönöm, hogy elolvastad, további szép napot/estét/délutánt! (:



2017. jan. 15. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szép estét neked is


igen van hozzád hasonló ember :)

2017. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maradj mindig ilyen! A hozzád hasonló pozitív emberek hiányoznak a ebből a világból
2017. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan. De én spirituális vagyok, nem keresztény.

Nem fog így maradni neked valószínűleg, akadályok jönni fognak. Nekem is jönnek, és csak fejlődök belőlük.

2017. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szuperpocok ***** válasza:

Ha az ember belegondol abba, hogy ezért a sz*ros világért a jóisten hajlandó volt feláldozni az egyszülött, bűntelen fiát, akkor az emberek ezen a történeten meghatódva megkötik a maguk szövetségét a megváltóval és már máshogy néznek a világra.


Gratulálok.


Újjászülettél.

2017. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Racionális gondolkodom, és az érzelmek kizárása a lehető legjobb nekem, tehát nem megy feleslegesen azzal az időm, hogy azokon rágódjak. Ha te ezzel a hozzállással tapasztalod a legtöbb örömöt az életben, folytasd!
2017. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!