Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utóbbi időben nem sok öröm...

Utóbbi időben nem sok öröm van az életemben, úgy érzem depressziós is vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
valakinek van valami jó ötlete mit csináljak? konkrét dologra gondolnék itt elsősorban nem pedig közhelyekre, pszichológus az segíthet?

2017. márc. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

De mitől érzed rosszul magad? Mi az, ami korábban örömet okozott? Azok miért szűntek meg?

Nehéz nem általánosságban írni, ha te sem írsz semmi konkrétat :)

2017. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit ilyen kapuzárási pánik szerű hogy nemsokára befejezem az egyetemet és vége ennek a "szabadságak" és mehetek dolgozni hogy pénzt keressek azért hogy munka után legyen hova haza mennem, jó ez az élet rendje lenne, de sajnos még párt se sikerült találnom.


Illetve az hogy állhatok be a sorba, sosem szerettem volna egy panelházba lakni, most meg még ott se tartok hogy megengedhessek magamnak egy albérletet, hiába tanultam és fogok dolgozni villamosmérnökként 200ft nettóból sehova nem fogok jutni ha 120k alsó hangon egy albérlet és mellette még élj meg. Kilátástalanságom egyik oka ez hogy nem látom azt hogy ebben a világban tisztességesen 1-ről a 2-re jutthatna az ember, céljaim, álmaim közzül egyet se tudok soha se valóra váltani mert pénz igényesek. És a semmiből nehéz.

2017. márc. 27. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj ettől. Rám a munka jó hatással volt. Hiszen így önálló lehettem. Bár én sem tudtam elképzelni, hogyan fog alakulni az életem, nem tudtam, hogy hogyan lesz lakásom, stb. De alakult mindent, sőt, olyan lehetőségek is adódtak, amikre nem is gondoltam volna.
2017. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

nézz ki a rosszlányokon egy bombázót,egyeztess nála időpontot,aztán kapcsolódj ki vele.

meglátod utána egészen más színben látod majd a világot.


egyébként meg a pszichológus sem tanácsolna mást-

https://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2017. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!