Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki 30-40 évesen is...

Ha valaki 30-40 évesen is szűz még,annak a személynek a családja,a szülei is hibásak ebben?

Figyelt kérdés
Pár éve amikor még iskolába jártam,volt egy osztálytársam,nem volt rossz tanuló,de nagyon csöndes,nagyon zárkózott volt,nem voltak barátai,nem volt barátnője sem.Beszélgetni nehezen lehetett vele,úgy kellett belőle kihúzni minden szót.Az egész osztály velem együtt arra gondolt,hogy családi problémái vannak.Ha rákérdeztünk,tagadta hogy családi problémái lennének.A beszédesebb,szellemeskedő fiúknak voltak barátai,barátnői,de ez minden suliban így van szerintem.Tehát az,hogy valakinek felnőtt korára nincsenek barátai,barátnője és nem volt soha szexuális kapcsolata,az a szülei hibája is?Vagy csak az övé?

2020. máj. 18. 12:39
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#20 apád kell hogy legyen,vagy kellett hogy legyen.Az én szüleim is elváltak.
2020. máj. 18. 18:55
 22/37 anonim ***** válasza:
38%
Ki az, akit csajozni tanít az apja, és miért hiszitek, hogy az a módszer, ami az ő fiatalkorában bejött, az most is bejönne?
2020. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

#21

Talán mégis átjött, hogy hogyan gondoltam. Vérszerinti apám elhagyott, anyám (talán inkább szerencsémre) nem házasodott össze újra így nem volt nevelőapám sem...


#22

Ez inkább egy közvetett hátrány. Nem kaptam viselkedésmintát, nem volt apa-fia viszonyom, és az én (biológiai) apám azért értett jópár dologhoz, de ezeket nem adta tovább...

Konkrét 100% beváló csajozási módszert persze nem is kaphat az ember... de na, az elavult "tapasztalat" a fatertól is több, mint a semmi... :D

2020. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
76%

Hogy berögződjön egy rossz minta? Nem, nem jobb.


Amit meg akarsz, azt meg tudsz tanulni... ha érdekel valóban, akkor meg már tudnád. Engem anyukám (nő vagyok) próbált főzni tanítani, de a mai napig untat a konyhában tevékenykedés. A varrás viszont érdekelt, és azt youtube-ról megtanultam. (Ha már ilyen kuki-punci alapján leosztott érdeklődési körökről beszélünk.)

2020. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy részben hibásak a szülei is, de egyáltalán nem törvényszerű.

Nekem sok testvérem van, mindannyian kb. ugyanolyan nevelést kaptunk és íme 3 teljesen különböző példa a fiútesók közül (én is fiú vagyok):

- 34 koromig szűz voltam, ugyanis akkor nősültem meg, és nem akartam a feleségemen kívül mással lefeküdni.

- egyik tesóm rögtön suli után megnősült (meg előtte is volt barátnője, nem volt nagyon hosszú ideig szűz)

- egy másik fiútesóm agglegény, és elég sokáig szűz maradt (vagy még mindig az; volt, hogy utalt a témára, de nem kérdeztem konkrétan rá).

2020. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
61%

Én is szűz vagyok, nem volt még barátnőm és barátaim sincsenek. Egyedül élek. Oka az, hogy egy szótlan kuka vagyok, meg szociális fóbiám is van.

32F

2020. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
64%
Akik itt leírják azt, hogy csak az adott emberen múlik az egész illetve csak másokat hibaztat maga helyett, azok az emberek is gyerekkori bántalmazásban nőttek fel, így tapasztalatból mondják vagy fogalmuk sincs az mennyire tönkretehet valakit és csak savaznak másokat?
2020. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek nem sikerül azzal -vagy olyan- párnak alkalmasnak vélt nővel találkoznia, akkor miért kéne igénytelenül, akárkivel csak úgy szexelnie?

Keres, ismerkedik, de nem találja akit szerethetne.

2020. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
87%
hát nem tudom, olyan nincs hogy az embernek csak simán nincs kedve a sexhez mert idegesíti egy másik ember jelenléte, vagy zavarja hogy valaki a nyakára lélegzik és a testnedveivel összekeni? bár nem vagyok szűz, de nem voltam sokszor együtt senkivel (nem élek párkapcsolatban és nem is vágyok rá)
2020. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne baj az, és hiba a szülei részéről ha valakinek felnőtt korában nincsen sok barátja és még szűz? Vannak aszexuálisok, meg azok akik egyszerűen csak másban lelik örömüket, karrieristák, lefoglalja őket a munka, a hobbik stb. Hülyeség ez, hogy kötelező a mai világban nem szűznek lenni.
2020. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!