Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki 30-40 évesen is...

Ha valaki 30-40 évesen is szűz még,annak a személynek a családja,a szülei is hibásak ebben?

Figyelt kérdés
Pár éve amikor még iskolába jártam,volt egy osztálytársam,nem volt rossz tanuló,de nagyon csöndes,nagyon zárkózott volt,nem voltak barátai,nem volt barátnője sem.Beszélgetni nehezen lehetett vele,úgy kellett belőle kihúzni minden szót.Az egész osztály velem együtt arra gondolt,hogy családi problémái vannak.Ha rákérdeztünk,tagadta hogy családi problémái lennének.A beszédesebb,szellemeskedő fiúknak voltak barátai,barátnői,de ez minden suliban így van szerintem.Tehát az,hogy valakinek felnőtt korára nincsenek barátai,barátnője és nem volt soha szexuális kapcsolata,az a szülei hibája is?Vagy csak az övé?

2020. máj. 18. 12:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
58%
#30 tehát ha valakit gyerekkorában bántalmaznak a szülei és emiatt válik érzelmileg nyomorékká az nem a szülők hibája?
2020. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 31, buta vagy. A 30as a kerdésre válaszolt, hogy nem feltétlen a szülők hibája, mert a nemi beállítottság es az erdeklődési köre nem függ a neveltetéstől.
2020. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
72%

#32 nyilván ha te azt mondod, hogy buta vagyok akkor az úgy is van mert hát ki más tudná ezt ha nem te.

A #30-assal ellentétben én egy olyan példát hoztam amikor a szülő tehet róla. Miért lenne az én válaszom kevésbé jó?

Az a helyzet hogy a nemi beállítottság és az érdeklődési kör egy százszorta bonyolultabb kérdéskör mintsem azt egy mondattal le lehessen tudni.


De akkor pontosítok a válaszomon, mert #32-nek meghaladta a képességét, hogy a válaszok kontextusában értelmezze azt. Nem minden esetben oka a idősebb kori szüzességnek az ember szociális kapcsolatai de a legtöbb esetben szerintem annak van köze hozzá. Egy ilyen ok lehet a pl. a fiatal korban elszenvedett erőszak.

2020. nov. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az a helyzet 31, hogy nem valaszoltál semmilyen kerdésre, tehát nincs válasz ami jó lehetne. Kerdés formájában vontál le egy kovetkeztetést ami értelmetlen, mert mig te azt 'bozonyítod', hogy lehet a szülőnek koze hozzá, addig a 30azt, hogy nem feltétlen kell hogy koze legyen hozzá.

Teljesen másról beszéltek..

Az hogy buta vagy, csak azért gondolom, mert a kérdésed azt sugallja mintha a 30as véleményét támadnád miközben ő teljesen másról beszélt mint amibe te belekötsz..

2020. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
#34 az nem mások gondja, hogy nem sikerül megértened egy leírt szöveget. Az ilyes fajta hiányosság a te hibád, a szüleidé vagy az oktatási rendszeré?
2020. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Eddig pedig nagyon úgy tűnik, hogy én még azt is jobban értem amit te írsz :). Ugy gondolom, hogy ez a fajta hianyosságod jobbára a szüleid hibája..
2020. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
#36 hogyne értenéd jobban határtalan bölcsességeddel 😂
2020. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!