Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi enyhít a szeretethiányon...

Mi enyhít a szeretethiányon és magányon?

Figyelt kérdés

iszonyat mód hiányzik a törődés és az érintés, ölelés, stb.

viszont nincs lehetőségem kapcsolatra most és nem is állok jelenleg készen egy újra egyéb lelki okok miatt, tehát a legegyszerűbb megoldás most nem jönne be.

köszönöm ha ajánlotok valamit ami hasznomra lehetne, és kevésbé emésztene fel a magány:)


2020. máj. 23. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerez barátokat. Ők felvidítanak akkor is ha nincs ott lány vagy srác. Elterelik a figyelmed és nem leszel magányos. Eseleg foglald le magad keress új hobbid mozdulj ki.
2020. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden viccet félretéve, menj el masszíroztatni. De szigorúan masszírozás legyen, szóval nem szexmasszázsra gondoltam, hanem frissítő, vagy gyógymasszázsra. Nagyon ellazít, és kicsit pótolja az érintést. Az pedig a legjobb, ha masszázs előtt egy kiadós és kimerítő edzést is csinálsz. Ezek után nagyon boldogan fogsz elaludni.
2020. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

En ugy jöttem ki az ilyesmiböl, elöre szolok lehet totàl hülyén hangzik, lehet tenyleg csak a szeretethiànyosok értik meg, hogy probàltam a fokuszom arra helyezni ami emberi ölelésen stb-n kivül szép az életben es spontàn kapom.

Elkezdtem örülni a napsütésnek, ahogy "simogatja az arcom", vagy amikor kiültem az erkelyre hogy a szèl/egy fuvallat körbejàrta a derekam mintha "àtölelne", az esö utàni illatnak a szabadban, es egy kabalàval kezdtem aludni.


Aztàn jött egy olyan pont a semmiböl, hogy bakker, nekem nincs szüksegem a nyuszira, nézek vmi jo filmet, vagy tanulok vmit es ugy aludtam el. Onnanstol valahogy minden visszatért a normàlisba, es màr nem szipogok:)

2020. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2# Tuti hogy egy masszőr vagy? 😁
2020. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg ha élnek a szüleid és jóban vagy velük. Én minden este felpattanok átsétálok a szomszéd szobába és odasündörgök, beszélgetek, nézem velük a filmeket vagy a híradót. Lehet így elmondva nagyon vicces de anya is mindig mondja hogy már annyira hiányoztam neki :D. Pedig ott vagyok a szomszéd szobában😂
2020. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy kisállat. Egy nyuszi, hörcsög vagy akár egy kutya vagy macska. Ha a szüleid nem engedik vagy nincs rá anyagi költséged etetni, nincs időd rá akkor ha esetleg a szomszédnak van vmi háziállata esetleg egy kutyája akkor szerintem simán átmehetnél hozzá (ha jóba vagy velük/vele) hogy esetleg játszhatnál-e kutyával. De pl ha idős a szomszéd vagy mozgásilag korlátozott (tolószékes, bottal jár stb.) Akkor sztem megkérdezhetnéd hogy elviheted-e a kutyát sétálni. Nagyon sok szeretetet tudnak adni az állatok. Engem már az is örömmel tölt el hogy nézhetem a kutyámat miközben a kanapén szunyókál :)
2020. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is jól jönnek ezek a tanácsok,szóval köszönöm és bocsi az offért.

Én ezt a dolgot jelenleg úgy oldom meg hogy szerelmes vagy vígjátékokat szoktam nézni igaz ez lehet hogy hülyeség,ezen kívül keresem a hobbimat most például egyre többet sétálok kint így szerintem kirándulást is fogok csinálni múltkor 15 km gyalog meg volt és nem vitt el a maci sem. 🤔

Akár futni is lehetne de ahhoz már nagyobb akaraterőre volna szükségem.

Biciklizés sem egy rossz dolog,így most csak kölcsön kérem a tesómtól azt hiszem ő most jelenleg úgy sem használja, aztán ha újra megtetszik veszek egyet én is.

Ezen kívül még talán meg próbálok még azzal az egy emberre beszélgetni akit én úgy mond a barátomnak hiszek vagy mondhatjuk úgy is hogy csak játszótárs vagy nem is tudom? 🙄 pontosan ki is ő?

De már régről ismerem igaz mióta az ország másik felére jár egyetemre így ritkán találkozunk,de rendes ember és néha jó vele kikapcsolódni,nem tudom hogy neked van e ilyen ismerősöd? De néha jól tud esni az ember társasága,beszélgetni, viccelődni,kicsit szórakozni ezen meg azon a dolgon.

Kitartást.

Egyébként ha megkérdezhetem hány éves vagy és milyen korú?

Ez csupán azért érdekel mert szerintem minden korban van ilyen ember aki ugyan így érez mint te.

2020. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akarom mondani milyen nemű?
2020. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kölcsönös ingyen-ölelésben benne lennél?? :D
2020. máj. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Munkával, vagy egyéb, más dologgal foglalkozzál.
2020. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!