Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni egy egyetem...

Mit lehet csinálni egy egyetemistának vidéken?

Figyelt kérdés
Márciusban haza kellett költöznöm az egyetem városából, azóta itthon vagyok. Eddig ugye távoktatásban tanultunk, de már végeztem a vizsgáimmal is. Viszont most nem tudom mit csináljak itthon egészen szeptemberig. A szüleimmel élek, ők mindketten dolgoznak, tehát csak este érnek haza és tulajdonképpen addig egyedül vagyok otthon. Itt nincsenek barátaim, nincsenek szórakozási lehetőségek a korosztályomnak, nincsen diákmunka, nincsenek tanfolyamok... szóval nem tudom mit fogok itt csinálni. Filmeket néztem, olvastam, rajzoltam, de már most meguntam és ennyi itthon töltött idő után már hiányoznak az emberek is.
2020. máj. 30. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Keress vmi munkát tesa
2020. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát egyetemista vagy, menj vissza az adott egyetem városába és találkozz a barátaiddal. Bérelj egy albérletet ott vagy nem tudom hol laktál eddig és legyél ott, ha dolgozol nyáron simán fenn tudod magad tartani
2020. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig kollégista voltam, de a kollégiumok ugye bezártak. Az albérlet pedig nem jöhet szóba, mint megoldás.
2020. máj. 30. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tanulj nyelvet, olvass utána jobban azoknak a dolgoknak, amikről tanultál, járj el futni, biciklizni.


Ha magányosnak érzed magad, akkor keress helyben barátokat vagy bármilyen munkát, akár önkéntes munkát is.

2020. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Korábban mit csináltál? Az egyetem miatt voltál koliban, de előtte ugyanígy otthon éltél vidéken.
2020. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Itt nem tudom hogyan vagy hol lehetne barátokat találni, fogalmam sincs. Munka szempontjából is meg vagyok lőve igazából.

Gimibe is ugyanúgy az egyetem városába jártam, akkor is kolis voltam. Csak akkor a nyári szünetekre pl. még tudtam járni nyelvtanfolyamra vagy táborba.

2020. máj. 30. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Pálinka.
2020. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Próbálj olyan munkát találni, ahol adnak szállást pl. Balatonnál. Vagy sportolj, tűzz ki valamilyen kihívást hogy azt teljesíted szeptemberre és vágj neki. Vagy nincs esetleg valami önkéntes lehetőség pl. állatmenhely ahol segíthetnél?
2020. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nincsen állatmenhely sem, sem kb. semmi. A szállás+munka viszont nem rossz ötlet :)
2020. máj. 30. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere, tanulj programozni :D
2020. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!