Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezhetnék igaz barátokat?

Hogy szerezhetnék igaz barátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap volt a szülinapom, az eddigi legrosszabb.. Sikerült újraértékelnem pár 'barátot'. Én mindig felköszöntöm a barátaimat, és hordom nekik az ajándékokat, március végén is, maszkban és kesztyűben vittem. Ezek az emberek rám se írtak. Ez nem az első sajnos. Lehet túl érzékeny vagyok, de kevés barátom van, örülnék ha az a pár ember egy picit úgy bánna velem, ahogy én velük.. Itt nem csak a szülinapról van szó, mindig ott vagyok nekik de én nem nagyon számíthatok rájuk 😓Hogy tudnék igaz barátokat szerezni? Fogalmam sincs hogy kéne, lehet erre nincs módszer, azért kiváncsi vagyok a válaszaitokra :)

2020. máj. 31. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan úgy szerezhetsz igaz barátokat, mint most csinálod: szerzel barátot nagy számban, aztán a nem igazak idővel szétmásznak, mint a kukacok. Jól csinálod.


"Lehet túl érzékeny vagyok" Ugyan, dehogy vagy túl érzékeny. Csak sima mezei érdekember vagy.


És boldog szülinapot, így utólag.

2020. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nincsenek igaz barátok. Fogadd el a sorsod, úgy se tudsz változtatni rajta. Fogadd el, hogy kilógsz a sorból! ;)
2020. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Utólag is boldog születésnapot!
2020. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én az ilyen "barátokról" már lemondtam. Ha megteszel értük mindent amit tudsz, de fordítva nem megy akkor hagyd őket. Igaz barátot leginkább úgy tudsz szerezni ha azonos az érdeklődésetek és hasonló helyzeteket éltetek át. Én 3 embert mondok igaz barátnak, hátba szúrt már legalább 20. Összekötnek minket a zenék, a rossz élet tapasztalatok, a játékok..igazából idővel meg események alapján tudod eldönteni, hogy ki az aki barát meg ki az aki nem.
2020. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érdekember. Csak nagyon egyedül voltam, egy lélekhez sem tudtam szólni és örültem volna egy üzenetnek tőlük. Köszönöm a válaszokat🌺
2020. máj. 31. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazi barátság? Olyan nincs. Mint az igaz szerelem stb.,..
2020. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szuletesnapot nem azert felejtik el a "baratok" mert bunkok, talan inkabb legkisebb bajuk is nagyobb annal, hogy ilyeneket fejben tartananak.


Ha legkozelebb koszontoket is akarsz, akkor szervezz szulinapi osszeroffenest, szolj mindenkinek idoben es biztos lehetsz benne, hogy felkoszontenek majd.

2020. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csak vard a sult galambot ... el kell menni elkapni a madarat, el is kell kesziteni ... es csak utana lehet felzabalni.
2020. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon sokszor érzem ugyanezt a barátaimmal kapcsolatban.

Szerintem az igaz barátság véletlen egybe esések sorozata. Pl Közös érdeklődés zenék vagy filmek iránt, közeli lakhely, hasonló gondolkodásmód. Ezek talán segítenek egy barátságban de nem szükségszerűek. Viszont ha ezek meg is vannak, akkor is bármi beüthet ami szétválaszt két embert. Amúgy barátta szerintem bárhol akadhatsz, akár az interneten, akár az osztályodban vagy a munkahelyeden és ha találtál egy igazi barátot, akit nem csak te hívsz el mindenhová és őt is érdekli mi van veled, az az egyik legjobb dolog az életben úgyhogy sok sikert. :)

2020. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!