Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hiszem minden barátomat...

Azt hiszem minden barátomat elvesztettem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a nagyon barátkozós lány. Vidékre költöztünk, volt egy barátnőm a szomszédban, pár év elteltével kiköltöztek Ausztriába. 2-3 évig még jártam ki hozzá és ő is jött haza, skypeon tartottuk a kapcsolatot.

Aztán ahogy középiskolás lett Sopronban kezdett tanulni, új barátokat szerzett, engem meg elfelejtett, hiába kerestem nem nagyon válaszolt már nekem.

Én 8 osztályos gimibe jártam, szóval akiket 11 évesen megismertem velük kellett beérjem, volt pár barátom, de az évek alatt cserélődtek.

Aztán10-11.ben egy fiú lett a legjobb barátom. De neki nem én voltam a legjobb barátja.

Volt egy iskolán kivüli barátnőm, akivel mai napig tartom a kapcsolatot de teljesen megváltozott 9 év alatt.

Középiskolában egy évvel alattam egy másik barátnőm is lett. De egy év alatt ahogy átment másik iskolába már vele sem beszéltem többet.

A 11.et újra akartam járni, hogy jobb eredménnyel mehessek továbbtanulni, de az új osztályból senkivel nem barátkoztam úgy össze. Bent elbeszélgettünk de érettségi óta sem hallottam róluk, de az ő társaságukat igazából én sem annyira keresem.

Ott vidéken volt két fiú barátom még. Mindkettőjükkel napi szinten találkoztam, de az egyikkel megszakadt a kapcsolat mikor kiderült hogy nem csak barátként tekint rám, a másik meg csak szépen lemorzdolódott.

Aki szerelmes volt belém ő késöbb írt, és azóta is beszélek vele, de közben ő is elköltözött és nem olyan már a kapcsolatunk.

Szóval most van egy barátnőm akit 9 éve ismerek, de annyit változott, hogy néha szörnyűlködöm(igénytelen lett, felelőtlen, és rossz emberek társaságát keresi, akik őt is húzzák le) és van egy barátom aki régen szerelmes volt belém aztán a kapcsolat megszakadás után most újra beszélünk, de nem úgy beszélek már velük mint régen.

Magányosnak érzem magamat, a munkahelyemen van egy lány akivel jóban vagyunk és beszélünk facebookon, deő olyan munkahelyi barát, nem az akivel barmit megosztok.

Nem tudom mit tegyek, de ez felemészt, hiányoznak de ők sose legjobb barátként tekintettek rám. :(



2020. jún. 1. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Járj el helyekre, kirándulás, koncert, könyvtár, bármi,ami neked tetszik, ott majd tudsz ismerkedni :)

A múlton kár elmélkedni, az már elmúlt

2020. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ha az ember nagyon rá görcsöl egy adott dologra, akkor az a dolog nagyon nehezen fog megvalosulni, mert teljes mértékben fókuszpontban van. De ha megtanulsz saját magad legjobb barátja lenni, elkezdeni jól érezni magad egyedül is, akkor egy idő után észre sem fogod venni, de gyűlni fognak azok az emberek kik kedvelik a társaságodat és keresni fognak. Köztük lesznek olyanok, kik hosszabb távon, vagy rövid távon veled lesznek. Sajnos a legtöbb dolog teljesen észrevétlenül történik meg az életedben.
2020. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!