Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyannak születik az...

Miért olyannak születik az ember,hogy szüksége van barátokra,társra?Miért van rá szüksége hogy szeressék?

Figyelt kérdés
Miért nem vagyunk boldogok már attól ha van munkánk és van egy kis pénzünk?Nekünk miért van annyi mindenre szükségünk?

2020. jún. 14. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Jó embernek lenni
Nem jó embernek lenni
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem vagytok, kedves Kérdező, miért nem vagytok boldogok??? Honnan tudhatnám, miért nem vagytok boldogok, nem ismerlek titeket.


Még jó, hogy nem tartozom közétek. Én tudok a munkámnak és a fizetésemnek örülni, és értelmes elfoglaltságaim vannak az életemben.

2020. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Én csak a munkámnak élek, nem szeretek senkit sem, nem bírok embereket a környezetemben, pedig hiányzik valaki mellém. Nem tudunk egymással foglalkozni, mit kezdeni, így egyre csak távolodunk egymástól.
2020. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Én boldog vagyok barátok nélkül is.
2020. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondta, hogy boldognak kell lennünk. Tedd amit szeretsz, és néha oda száll a boldogság szép madara egy pillanatra. A boldogság nem megrendelhető, nincs rá akaratlagos befolyásunk. Vagy jön az érzés vagy nem. Az aggódó gondolatok gátolhatják időszakos eljövetelét.
2020. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik, vagy sem, az ember társas lény. Évmilliók atavisztikus viselkedési formáit nem fogja felülírni néhány számítógépen cseperedett virtuális remete. Ők nem boldogok, csak viszonyítási alap híján hiszik, hogy igen. A boldogság pedig a mozgásban, a fejlődésben, új dolgok ELÉRÉSÉBEN keresendő.
2020. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 csak az emberek olyan bonyolultak,annyi minden kell nekik,meg annyi minden fontos nekik.Nem lenne jobb,ha egyszerűbbek lennénk?
2020. jún. 15. 14:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy az életben mindig meg lehet találni a szépet és a jót és tudni kell örülni dolgoknak már az öröm, hogy élünk.
2020. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, hogy még senki nem nyögte be ide, hiszen olyan egyszerű a válasz: az evolúció alaptörvénye, hogy csak az él túl, aki túl akar élni. És mivel nem vagyunk hermafroditák, ezért ha nem vonzódnánk érzelmileg a másik nemhez, utód híján már rég kihaltunk volna...
2020. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5

Szegény introvertáltak, autisták. Ők ezek szerint sohasem lehetnek boldogok.

🤦

2020. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, volna jobb ha egyszerűbbek lennénk. Sokkal jobb ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy. Egyszer fogadásból a barátomnak száz nőt kellett megszólítani, hogy menjen vele moziba. Ő azt mondta nem lesz aki igent mond, többen azt állítottuk, hogy lesz. Nyertünk.
2020. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!