Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy érjem el hogy legyenek...

Hogy érjem el hogy legyenek érzéseim?

Figyelt kérdés
Nagyon unalmas hogy nem érzek semmit és valahogy biztos “elő lehet hívni” az érzéseimet
2020. jún. 27. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés olyan mint egy tégla. Van, és kész. Semmi magyarázat, semmi előzmény, semmi az égvilágon. Kicsit mesélhetnél, akkor tudnánk segíteni.
2020. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklőd meg a szüleidtől, mit műveltek veled, hogy ilyenné váltál, és melyik szülőd az, aki ezt elnézte.
2020. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülei a hibásak, jó a kettes.

De ha pszichopata, vagy depressziós? Esetleg más?

Semmit sem mond a kérdező, csak közölt valamit. Ez barkóba lesz így.

2020. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Apukámmal nem tartom a kapcsolatot, de ő mindig is egy rideg ember volt. Nem hinném, hogy depressziós vagyok mivel nem szoktam szomorú lenni, az a probléma, hogy az ellentétjét sem érzem. Nem hoz lázba semmi és nem is vagyok boldog semmitől. Unalmasnak érzek mindent és szánalmasnak.
2020. jún. 27. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicsit még mesélj. Hogy viszonyulsz másokhoz, a pénzhez, a testi örömökhöz? Okoz bármi gondot neked? Hazudsz, kihasználsz valakit?
2020. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyon barátaim, akik vannak azokkal sem vagyok annyira közeli viszonyban. A pénz megkeresem aztán vagy elköltöm vagy ha valamire éppen nagyon gyűjtők akkor tartogatom. A szex nem jelent többet számomra, mint egy testi vágy amit ki kell elégíteni, de szeretetet vagy akár szerelmet nem kötök hozzá. Gondot nem igazán okoz semmi megcsinálok bármit és elérek bármit ha akarom. Nem használom ki senkit sem anyagilag sem érzelmileg. Viszont néha tudatom nélkül hazudok, úgy értem például kitalált történetet mesélek el, úgy hogy csak jön magától. Vagy csak szimplán hazudok valami apró dologról és utána veszem észre, hogy mit is mondtam.
2020. jún. 27. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy menj el pszichiáterhez. Ő ki fog téged vizsgálni, és meg fogod tudni hogy pontosan mi van veled. Antiszociális személyiségzavarra tippelek, de isten ments hogy itt diagnosztizáljak bárkit, főleg úgy, hogy nem értek a témához, de hogy is lennék szakértő.


Talán pszichopata vagy. Nem tudom ismered-e az alapvető jeleit, de nem a tipikus indokolatlanul vihogó gyilkos, az csak egy idióta sztereotípia.


Háziorvosnál kérhetsz beutalót pszichiáterhez. Ha személyiségtesztet töltetnek ki veled, vagy bármit kérdeznek, akkor kerüld el teljes egészében a hazugságot. Ha teljesen tudatosan átgondolsz mindent és úgy válaszolsz, hogy pontosan tudod is mit jelentesz ki, akkor szerintem megoldható, hogy ne csússzon be semmilyen stikli.


A korod és nemed megkérdezhetem? Csak érdekel, hány éve élsz így.

Apropó: soha az életben nem voltál más? Mindig ilyen voltál?

2020. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és nő. Már kiskoromban is voltak ennek jelei. Nem rég találtam egy “levelet” amit 9-10 évesen írtam azzal a címmel, hogy kérlek öljetek meg, nagyjából arról szólt, hogy nem bízom senkiben, nincsenek barátaim és, hogy megjátszom magam. Egy teli lap ezekkel. Szakemberhez nem igazán szeretnék fordulni, mivel nem hiszek az ilyenekben
2020. jún. 27. 14:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltak párkapcsolataim, de maximum 2 hét után meguntam az embereket
2020. jún. 27. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szakemberhez nem akarsz fordulni diagnózist sem fogsz soha kapni, max találgatást. Más tanácsot sajnos nem tudok adni neked, de azért aludj erre egyet-kettőt, ne vesd el rögtön.
2020. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!