Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok /?/ (lent)

Egyedül vagyok /?/ (lent)

Figyelt kérdés
Körülnézek magamkörül/barátaimkörül és teljesen egyedül vagyok engem nem szeret/kedvel senki. /?/ Nem tudom mi lehet velem a baj. Ahogy telik az idő ez csak egyre rosszabb érzés hogy örökre magányos leszek. Esténként teljesen magamba fordulok. Az élet más területein vannak sikerélményeim és csak ez ad egy kevés energiát. Sose voltam még boldog. Aki hasonló helyzetben van, tanács? /26F/ ???

2020. júl. 9. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Növeld az önbecsülésedet. Vágj bele új dolgokba, ne légy a megszokott dolgaidnak a rabja, megszokott viselkedéseidnek, merj spontán lenni.

Ha nem tudsz a megszokottságból kimozdulni, merjél pszichológushoz fordulni, ha változtatni akarsz az életeden.

2020. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!