Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem a külső és nem a pénz...

Ha nem a külső és nem a pénz számít,akkor egy átlagos kinézetű vagy csúnya férfinak miért nincs szép barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 40 éves elmúlt,nem jóképű,Nincs tele pénzzel,minimálbér környékén keres.Sokat társkeresőzött,sok fiatal 30-as csajnak csapta a szelet,végül egy elhízott 50 éves elvált nővel találtak egymásra.Ez tulajdonképpen nem meglepő.Egy átlagos kinézetű vagy csúnya és szegény férfi borítékolható hogy nem egy csinos,modellalkatú fiatal nővel fog összejönni.Ő szeretne,A nő nem szeretne valaki.Aki viszont tisztában van vele hogy nem válogathat mert sok rajta a felesleg,vagy kinézetre tényleg nem szép,amiről nem biztos hogy tehet,Egy olyannak megfelel egy középkorú,elhízott minimálbéres férfi is.Csak azt nem tudom miért jönnek ezzel hogy nem számít sem a külső sem a pénz.Én inkább úgy mondanám a nem éppen szép embereknek nem számít a külső és a pénz.Vagy nézhetnék ők is,hogy néz ki a másik és mennyi pénze van,válogathatnának ők is,csak egyedül maradnának.Úgyhogy az hogy nem számít sem a pénz,sem a külső ez hülyeség.Itt a gyakorin is hányszor lehetett olvasni,hogy írták a lányok,hogy így jó pasi,Úgy jó pasi legyen.Persze remény van a csúnyáknak is hogy egy jó pasit vagy jó nőt találnak,de ha én körbenézek azt látom hogy nem ez a jellemző.

2020. júl. 9. 21:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehetsz ennyire sekélyes, felszínes önző alak, hogy egy barátod szerelmi életét sikertelennek és szomorú végkifejletűnek tituláld, amikor nem az?!?

Inkább az a szomorú, hogy ez a probléma ilyen mélyen foglalkoztat. Szerintem gondolkodj el egy kicsit, hogy ennek mi lehet a kiváló oka.

2020. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
#21 ha ő választotta volna hogy nem akar fiatal csinos barátnőt,hanem egy érett 50-est,semmi bajom nem lenne.Tehát ha ő mondta volna,hogy neki nem kell fiatal,csinos nő, inkább egy idősebb nő,akkor azt mondanám oké.De nem mondott ilyet.
2020. júl. 10. 17:43
 23/57 anonim ***** válasza:
95%

Talán azzal a tapintatos stílusoddal megkérdezted erről? Mit vár el egy társtól? Akivel szeretik és tisztelik egymást?

Vagy mivel nem mondta, tehát nem cáfolta, ezért biztos, hogy igazad van.


Folyton panaszkodik, hogy nem jó az ágyban, ronda vén és még szarul főz is hozzá?


Ha nem süket és vak, észrevette ezt a hatalmas érzelmi és értelmi intelligenciát, amivel te meg vagy áldva és annak megfelelően kommunikál is veled.


Hány éves vagy?

2020. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
#23ashoz még annyit, hogy #21 voltam
2020. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
#23 nem panaszkodik,jól megvannak,de tudom róla hogy szeretett volna egy csinos barátnőt.Sok férfi azt szeretne.De már nem csajozós,jól megvannak az 50 éves nővel.De ha a nő 20 évvel fiatalabb lenne nem vagyok benne biztos hogy együtt lennének.
2020. júl. 10. 19:18
 26/57 anonim ***** válasza:
95%

Beszarok. Mit szólsz azokhoz a pasasokhoz, akik fiatalon fiatal csinos nővel kötöttek házassságot, aztán 40-50 éves korukban jól otthagyták őket egy újabb csinos és fiatal nőért. Kérdés az, hogy ezt meddig csinálhatják. általában tacskóval/macskával egyedül élő szánalmas undorító vénember válik belőlük. Lehet, hogy a barátod csinálta jobban.

Mégis mi a fészkes fenés jogon tartod azt törvényszerűnek, hogy elcseszett, igénytelen, magát összeszedni képtelen, sóvárgó alakoknak alanyi jogon jár a csinos fiatal?

Eldobom az agyam komolyan!

Az élettársam 7 évvel idősebb, kb.ugyan annyit keresünk (és én diplomás vagyok, tanügyben, tehát max.150000ft), mikor megismertem, semmit nem tudtam róla, csak annyit láttam, hogy jó ember, kedvelem, vele szeretnék lenni. Kivételesen nem jóképű, de nekem nagyon tetszik, az ideálom. Átlag csaj nem foglalkozna vele.

Ha jól megvannak, hagyd a francba őket békén!

Ne tedd rosszabbá a világot magad körül, ha javítani már nem tudsz rajta. Nem tudom elhinni, hogy lehet ennyire vak és süket valaki, ez kihozott a sodromból.

2020. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
#26 nem elcseszett,meg nem igénytelen.Igaz,szakmája nincs,egyetemre nem járt,diplomája nincs,de dolgozik mint a legtöbb ember.Igaz,nem keres sokat,de a legtöbb ember nem keres sokat,mégsem nevezném őket igénytelennek.Én helyesbítenék.Nem alanyi jogon nem jár csinos nő,hanem alanyi jogon nem jár bárkinek csinos nő.
2020. júl. 10. 21:50
 28/57 anonim ***** válasza:
96%
Ez vérlázító, hogy nem jár bárkinek fiatal, csinos hölgy. :D
2020. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
#28 egyenlő esélyeknek kéne lenniük.Ha nem számít a pénz és a külső,ugyanakkora eséllyel kéne csinos fiatal nőt is találni,mint nem csinost és nem fiatalt.
2020. júl. 11. 21:37
 30/57 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekek tehát van a bombabő és a csinosfiatalnő. Mint a bárányhimlő, időnként felbukkannak, mi meg viszketünk.
2020. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!