Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem a külső és nem a pénz...

Ha nem a külső és nem a pénz számít,akkor egy átlagos kinézetű vagy csúnya férfinak miért nincs szép barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 40 éves elmúlt,nem jóképű,Nincs tele pénzzel,minimálbér környékén keres.Sokat társkeresőzött,sok fiatal 30-as csajnak csapta a szelet,végül egy elhízott 50 éves elvált nővel találtak egymásra.Ez tulajdonképpen nem meglepő.Egy átlagos kinézetű vagy csúnya és szegény férfi borítékolható hogy nem egy csinos,modellalkatú fiatal nővel fog összejönni.Ő szeretne,A nő nem szeretne valaki.Aki viszont tisztában van vele hogy nem válogathat mert sok rajta a felesleg,vagy kinézetre tényleg nem szép,amiről nem biztos hogy tehet,Egy olyannak megfelel egy középkorú,elhízott minimálbéres férfi is.Csak azt nem tudom miért jönnek ezzel hogy nem számít sem a külső sem a pénz.Én inkább úgy mondanám a nem éppen szép embereknek nem számít a külső és a pénz.Vagy nézhetnék ők is,hogy néz ki a másik és mennyi pénze van,válogathatnának ők is,csak egyedül maradnának.Úgyhogy az hogy nem számít sem a pénz,sem a külső ez hülyeség.Itt a gyakorin is hányszor lehetett olvasni,hogy írták a lányok,hogy így jó pasi,Úgy jó pasi legyen.Persze remény van a csúnyáknak is hogy egy jó pasit vagy jó nőt találnak,de ha én körbenézek azt látom hogy nem ez a jellemző.

2020. júl. 9. 21:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
96%

"Ha nem számít a pénz és a külső,ugyanakkora eséllyel kéne csinos fiatal nőt is találni,mint nem csinost és nem fiatalt."


Akkor a jó pasi is egyenlő eséllyel járjon minden nönek. 😉

2020. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
#31 így van!
2020. júl. 12. 19:25
 33/57 anonim ***** válasza:
59%

Egy dolgot kifelejtettél, ha kuka belül személyiségileg, nincs EQ-IQ, akkor mit akar???


Hiába bombázó-milliomos egy csaj, ha kuka, vigye az ördög is akár...felőlem;)

2020. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
85%
Minden tiszteletem azoké a válaszolóké, akik képesek az ilyen korlátolt, incel kérdezőknek értelmesen, időt energiát nem kímélve válaszolni. Még ha teljesen felesleges, akkor is.
2020. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
59%

Nezd az evoluciot.

Egy nönek az szamit hogy az utodokat biztonsagban tudja es eletkepesek legyenek.

Ergo vagy jo géneket keres ösztönösen vagy olyat akire lehet szamitani csaladalapitasnal amit leginkabb a pénzzel tudnak a ffiak bizonyitani.


Ez ösztönös gyerekvedelem.

2020. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván számít, de hányingerem is van az egész társkeresés témától. Ha jópasi vagy házzal, akkor sem a személyedért kellesz, hanem egyfajta státusszimbólumnak.


20F

2020. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy ti az olyan szinten lévő golddigger nőcskék után szaladgáltok, az a ti privát bajotok.

Igen, vannak ilyenek, én is találkoztam már velük. Simán ki lehet őket szúrni, de elvakultok az idomaiktól, és az ujjuk köré csavarnak, mert lehet.

Külföldön voltam többször au pair, pusztán szórakozásból mentem ki, mert megérte az, hogy heti 20-25 órában két gyerekkel játszom, a többi időmben pedig felfedezek egy ismeretlen országot úgy, hogy semmire sem kell költenem, biciklit, autót is adtak alám, meg persze némi zsebpénzt.

Namármost nem voltam ott én egyedül, hanem volt több au pair csaj, de azok nemigazán utazgattak, hanem azon voltak, hogy találjanak egy jómódú pasast, akivel felcsináltatják magukat, aztán meg van oldva az életük.

És érdekes módon, nem kerültem a társaságukba valahogy! Képzeld, egyedül élveztem, szórakozgattam, utazás közben megismerkedtem vagány emberekkel, de nem hasonló célból.

Mert nem öltözöm úgy az utcán, mint egy kva, és nincs péntek meg szombat esténként kvázi a homlokomra írva, hogy b----ál meg!!, ezért ti, kedves srácok nem vesztek észre:)

Hála Istennek.

Egy igazi nő soha az életben nem azt nézi, hogy kinek mennyi pénze, mije van, hanem azt, hogy milyen ember. Akiket te szeretnél magadnak, azok plázacica rib-anc-k, kb. egy szinten is vagytok.

Természetesen egy igénytelen, 45 évesen a mamájánál lakó, alkalmi munkákból tengődő, esténként a metrón kőbányait szürcsölgető, fb-ra félmeztelen női posztereket kiteszegető alakból nem kérek. Nem azért, mert nincs pénze, hanem azért, mert agyilag egy patkány szintjén van!

Ezt kellene valahogy megérteni, de van egy olyan érzésem, hogy nem fog sikerülni.

2020. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
4%

#37


Egy dolgot nem értek! Lehet itt az inceleket szidni, akik magukat "alfának", meg "kedvesnek" állítják be, de akkor Te, vagy Ti, hölgyek, milyen alapon helyezitek magatokat mások fölé?


Hiszen #37, te magad írtad, hogy kevesebb pasi kezdeményez nálad, mindez azért, mert túl jó vagy, nem vagy r*bnc, mert nem értékelnek téged.

Miből gondolod, hogy csak ezért voltál kevésbé vonzó? Őszintén kérdezem!

2020. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
25%

Mert az az igazság sajnos, hogy kevesebb van azokból az emberekből, és jól el is vannak bújva, akik igaz emberek. Mert egy magára és a nőkre valamit adó férfi nem fog füttyögetni egy lány után az utcán.

Legfeljebb egy diszkrét mosoly.

Mindenkiben van valamilyen érték, biztos, hogy a plázacica típusú csajok is jobbak nálam valamiben, amiből tanulhatnék tőlük.

De ez fordítva is így van.

Azért voltam kevésbé vonzó, mert nem úgy öltöztem, hogy felhívjam magamra a figyelmet, sőt, mert tudtam, hogy így kinek a figyelmét hívnám fel magamra.. Az élettársam mellett viszont sokan megbámulnak, tehát nincs olyan nagy baj fizikailag.

Egyszerűen olyan típusú ember vagyok, akinél nem a ruha, a külső teszi az embert. Mégpedig a külső nagyon megtévesztő lehet.

És igen, olyan szempontból "föléjük helyezem magam", hogy egy férfit nem mint pénzeszsákot, megélhetési tárgyat, haszonállatot látok, hanem mint egy másik embert, aki a társam lehet, tisztelem és felnézek rá, ugyanakkor egyenrangúak vagyunk.

2020. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 Laylah ***** válasza:
100%

Mindenki fiatal bombanőt akar magának... elvárások azok vannak, nyilván.


Félretéve a cinizmust, senki nem mondta, hogy nem számít EGYÁLTALÁN a külső és a pénz. Mindenki tudja, hogy nem CSAK az számít, de az IS számít.

Senkinek nem fog kelleni egy igénytelen hajléktalan, vagy egy csúnya és goromba nő/férfi. Az első kategória sokat elmond az élethez való hozzáállásáról és a legdominánsabb negatív jellemvonásairól, utóbbi pedig azért baj, mert olyanhoz nem tud vonzódni senki, aki legalább egy parányit nem szimpatikus neki. Mondom ezt úgy, hogy voltak munkanélküli pasijaim, meg genetikai lottón szerencsétlenebbek is. Az első esetben a kinézet és a személyiség tud kompenzálni (lehet hajléktalan önhibáján kívül is, de tegyen a helyzet ellen), második esetben pedig a személyiség, és kell legalább egy apró részlet, ami tetszeni tud a másikon. Akár egy kisfiús mosoly, akár egy zengő bariton hang, bármi. De a pénz önmagában számomra csak iránymutató. Akinek nincsenek milliói, saját háza, kocsija, de dolgozik, az nem gond. Akinek munkája sincs és nem is próbálkozik érdemben, na, az felejtős.

2020. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!