Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem a külső és nem a pénz...

Ha nem a külső és nem a pénz számít,akkor egy átlagos kinézetű vagy csúnya férfinak miért nincs szép barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 40 éves elmúlt,nem jóképű,Nincs tele pénzzel,minimálbér környékén keres.Sokat társkeresőzött,sok fiatal 30-as csajnak csapta a szelet,végül egy elhízott 50 éves elvált nővel találtak egymásra.Ez tulajdonképpen nem meglepő.Egy átlagos kinézetű vagy csúnya és szegény férfi borítékolható hogy nem egy csinos,modellalkatú fiatal nővel fog összejönni.Ő szeretne,A nő nem szeretne valaki.Aki viszont tisztában van vele hogy nem válogathat mert sok rajta a felesleg,vagy kinézetre tényleg nem szép,amiről nem biztos hogy tehet,Egy olyannak megfelel egy középkorú,elhízott minimálbéres férfi is.Csak azt nem tudom miért jönnek ezzel hogy nem számít sem a külső sem a pénz.Én inkább úgy mondanám a nem éppen szép embereknek nem számít a külső és a pénz.Vagy nézhetnék ők is,hogy néz ki a másik és mennyi pénze van,válogathatnának ők is,csak egyedül maradnának.Úgyhogy az hogy nem számít sem a pénz,sem a külső ez hülyeség.Itt a gyakorin is hányszor lehetett olvasni,hogy írták a lányok,hogy így jó pasi,Úgy jó pasi legyen.Persze remény van a csúnyáknak is hogy egy jó pasit vagy jó nőt találnak,de ha én körbenézek azt látom hogy nem ez a jellemző.

2020. júl. 9. 21:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
87%

Az tény, erre még nem is gondoltam, hogy a nők sokkal többet tesznek azért, hogy úgy nézzenek ki, ahogy. Férfi nyírás-1500ft, a női egy nullással több.

Dezodor, 5 féle sampon, kence, hajápoló, megveszel 30-at míg rájöszz neked kb mi jó. Kozmetikumok, ha minőségit akarsz ami nem eszi meg az arcod az kb. a megfizethetetlen kategória.

Ruhákról, kiegészítőkről, kozmetikusról, körmösről ne is beszéljünk.

És akkor ott áll a pali az Örsvezértér végállomáson munka után, méreget kezében a kőbányaival, nem ad magára, az alsógatyája utoljára karácsonykor volt kimosva, a lakásában ugyan az a por ül, ami még 1956-ban lepte be a szobát, ha éppen nem az anyukájával lakik, és utálja a nőket, mert egy csinos csaj sem térdel le ott neki rögtön.

Na ez a típus az, aki ki tudja verni nálam a biztosítékot, ilyen nyavajgással, hogy a bombanő így meg úgy.

Basszus volt mikor sátorban laktam, mert nem volt pénzem többre, de azt is méltósággal tettem, nem lettem csöves hajléktalan, aki iszik és drogozik! Elmentem külföldre szálegyedül pénzt keresni, nem azért, hogy felszedjek valakit, hanem saját magam miatt! Mert volt rá igényem! És ennek semmi köze a kinézetemhez és az anyagi állapotomhoz. Volt mikor 3000 ft-ból éltem egy héten. De tettem érte, igaz, most 133000 ft-ból élek egy hónapban, de adok magamra, és nem rinyálok, hanem cselekszem. Nő létemre. Eredendően egy férfinek a feladata a családfenntartás, szóval igen, aki bombanőt akar, az ne koszosan, lecsúszott sliccel álldogáljon görbén sörrel a kezében, hanem tisztelje meg önmagát, és így mások is megtisztelik.

nem értem, mi a francért írogatok még mindig. Mert naív vagyok, és remélem, hogy valaki megért valamit, amire kb 0.00007% esély van.

2020. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
18%
Annyi állításodba beleköthetnék, de nem érdemes. Az írásod alapján nagyon az incelekre hajazol, csak nőben. Igen, úgy is, hogy volt párod.
2020. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 Laylah ***** válasza:
45%

52., az utolsó két mondatot én is írhattam volna. Annyira szeretném, hogy az ilyen hozzáállást ki lehessen takarítani a fejekből, mert a saját életüket teszik tönkre, lévén, hogy mindenki más pont tojik rá magasról, hogy az illetőnek van-e valakije vagy nincs. De ilyen felfogással nem is lesz sosem.

Erre jön itt nekem a 44/52-es, hogy én valami olyan nő vagyok, aki a kutyának sem kell. Mondjuk erről a páromat is megkérdezem, akivel együtt élek évek óta, hátha mégis a válaszolónak van igaza és én tévedek. :D

2020. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 Laylah ***** válasza:

"52., az utolsó két mondatot én is írhattam volna."

51-nek szántam.

2020. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
2%
Na, a feminácik megveregették egymás vállát, ezután folytatódhat az érdemi vita.
2020. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Laylah ***** válasza:
97%
Ha érdemi vita alatt azt érted, hogy a frusztrált incelek közösen fröcsögnek a női nemre, akkor csak tessék. Ha nem kell a jó tanács, mert eszedbe sem jut magadon változtatni, mert fáj az igazság és lusta vagy változtatni, akkor meg is érdemled a sorsod. Csak azok számára van remény és esély, akik képesek az önreflexióra is. Az élet minden tekintetben a változásról és a változáshoz való alkalmazkodásról szól, annak, aki egy helyben toporog és csakazértsem módon megtagad minden változást, az nem fog elérni a kilincsen kívül semmit. Akár tetszik, akár nem, attól még így van.
2020. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Laylah és #51-es.Először is nem 18 éveseket hajkurásztunk,hanem hasonló korúak az mint mi,30-asokat és a fölöttieket,másodszor nem vagyunk ápolatlanok,kőbányait nem iszunk, normálisan fel vagyunk öltözve és nincs lehúzva a sliccünk.A bűnünk mindössze annyi,hogy nem vagyunk jóképűek,bár csúnyák sem,és olyan munkát végzünk amit 8 általánossal is lehet végezni,tehát nem vet fel minket a pénz.Így maradnak nekünk az olyan nők,akik nem válogathatnak.Persze lehet hogy visszautasítana egy molett 50-es is,de először is nem vagyunk mi azért olyan rossz parti,másodszor meg ha az 50-es nő visszautasította volna haveromat,lehet hogy egyedül maradt volna.
2020. aug. 8. 18:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!