Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet, hogy fiatalon már...

Hogy lehet, hogy fiatalon már belefáradtam az életbe és naponta alig várom, hogy valami miatt meghaljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben naponta várom, hogy vagy elkapjam a koronavírust és elvigyen (krónikus autoimmunbeteg vagyok) vagy pedig valami balesetet szenvedjek autóval/kerékpárral és abban halljak meg. Semmi értelme az életemnek és utálok mindent. Van egy munkahelyem, ahol semmi keresnivalóm nem lenne és idő kérdése is, hogy mikor küldenek el. Férfi létemre baromi sovány (betegségem miatt) és alacsony vagyok, nulla a libidóm, de a csajom amúgy is levegőnek néznek. Semmi hobbim, mert nincs is kivel. Magam pedig mindenbe belefásulok. Néha elmegyek a családdal ide-oda, de abból is veszekedés vagy szerencsétlenkedés lesz és semmi értelmes nem történt. Nagyon elegem van már mindenből, de sajátkezüleg meg nem merek magammal végezni, ahhoz gyáva/gyenge vagyok. Félek a haláltól és fájdalomtól, de eközben meg semmi értelme élnem, se magam se a társadalom szempontjából, aki kb. száműzöttként tekint rám. Emiatt is baromi csoda, hogy jelenleg van munkahelyem, de az se lesz sokáig, mert ott se tudok teljesíteni.

2020. júl. 19. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dehogy várod, ha most hirtelen rosszul lennél azonnal hívnád a mentőt hidd el.
2020. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mit nem értesz a #2-ben? melyik szót? a "megismerést"? Amikor megszületünk senki sem mondja, hogy tanuljuk meg anyanyelvünket, hogy figyelj kisbaba, hogy mindent érdekes - a kisbaba mégis mindenre figyel, tanul, dolgozik, építkezik - halad a megismerésben -ez VELÜNK SZÜLETIK! Valahol ez megtörik -többnyire az iskolai évek alatt - és értelmét veszti az élet. De ezeken a töréspontokon túl lehet jutni - és megint minden érdekes és megismerni való. Mivel foglalkozol? hogy haladsz a szellemi utadon? Milyen kifejezésformát gyakorolsz? (írás, festés, faragás, zenélés, ének?)
2020. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben motiváló válaszok vannak, amik segíthetnek, ha van egy kis időd olvasni :


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kérdező?
márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!