Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A külföldről hazatérést ,...

A külföldről hazatérést , hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves srác vagyok. Ezen a héten vasárnap megyek haza végleg külföldről. Az elmúlt 2 és fél évemet elég erősen meghatározta ez a külföldi élet. Lehet hogy nem tűnik sok időnek de így visszagondolva rettentően sok idő ment el. Most nagyon erősen vegyes érzelmeim vannak. Egyrészt hogy jó döntést hozok-e? Fogok tudni boldogulni ismét otthon? A végére egészen hozzászoktam az itteni élethez. Persze haza akarok menni hisz Magyarország a hazám még ha sokak szerint olyan rossz is otthon. Imádok ott lenni. Egyik szemem sír a másik meg nevet ahogy szokták mondani. Szerintetek ez el fog múlni vagy maradok ilyen kétségek közt? Eleve ez az érzet mitől alakult ki? Talán a bekövetkező változás miatti stressz okozza? Sosem szerettem a változásokat... kérlek segítsetek , mert alapból elég depresszív alkat vagyok és nem szeretnék abba az állapotba vissza kerülni


2020. júl. 22. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Mindig van B-terv: ha nem tetszik, visszamehetsz.


De szerintem csak előre túlaggódod a dolgot.

2020. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Melyik országban élsz? Én is megtettem ezt a lépést 2.5 év után 25 évesen és kész élek itt Magyarországon már 4 éve.

Én is hasonlókat éreztem, de aztán mégis hazajöttem

Hozzáteszem ha kell megint kimegyek...

2020. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Ne gyere haza. Itt csak annak terem babér, ki lop,csal, hazudik-ennél a kormánynál.
2020. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

Magyarország rendkívül jó - egy turistának sok pénzből pár napig.

Ott élni, ott lakni viszont egy Isten-csapás: korrupció, nyomor, kilátástalanság, szegénység, drágaság, idiotizmus, lepusztultság, simlisség, sznobizmus, jogbizonytalanság, dilettantizmus, hazugság, bürokrácia, stb. stb. - magyarul: egy lepukkant neofeudalizmus - illiberális elmeháborodottságra alapozva.

Jó utat.

2020. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
4-esnél pont van, nem is kicsi.
2020. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók nem azt kértem hogy vegyétek el még jobban a kedvem Illetve kérdőjelezzétek meg a döntésem helyességét. Tudjátok nem mindenkinek a pénz számít. Ahogy nekem sem. Ha annyira számítana akkor kint telepednek le és nem mennék haza
2020. júl. 22. 20:53
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

Hat en sajnalom hogy nem kint vannak a gyökereim.

Vegigbögtem a repülöutat hazafelé. Addig volt csak életem mig kint voltam, csak a csalad miatt vergödöm itt.

2020. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%

"Vegigbögtem a repülöutat hazafelé. Addig volt csak életem mig kint voltam, csak a csalad miatt vergödöm itt."

Akkor takarodj ki külföldre,ennyi.

Kérdező!

Szerintem gyorsan túlteszed ezen magadat rajta,emiatt ne aggódj.

Inkább gondolkodj a jövődön,hogy mi lesz stb.

2020. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

Üdv!


Németországban alkalmazott voltam, szaros 1600€-ért pincérkedten. Barátaim, szüleim otthon voltak, sírtam esténként. Volt, hogy 1 estéért (!) vezetettem oda- vissza 1300 km-t. Rájöttem, hogy ez nem élet.


Azóta itthon a 3. vendéglátóegységem nyitottam volna, ha a vírus nem kavar be.

Az első már nem is bérlemény.

Hidd el, lesz a 3-ból 30 is idővel.


Erről csak azért meséltem, hogy egy pillanatig se hidd azt, hogy anyagilag itthon rosszabb lesz.

Sőt, agilis emberként itt vannak a legjobb esélyeid, nem auslanderként.


Nem véletlen, hogy nem menekül ki mindenki. Sok sikert!

2020. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%

Sokan azt hiszik,hogy míg itt egy lepukkant koszfészek van,addig nyugaton a kerítés is kolbászból van. DE ez nem így van!

Értelmes,nem életképtelen ember itt is jól megtud élni.

2020. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!