Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor egy férfi összejön egy...

Amikor egy férfi összejön egy szép nővel,vagy egy nő egy jóképű férfival,az milyen érzés?Olyan,mintha egy nagy tehertől szabadulna meg?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt még se szép,se másmilyen barátnőm.Érdekel,hogy hogy érzi magát az ember,miután talált valakit,aki ráadásul még jól is néz ki.Mivel lehet összehasonlítani azt az érzést?Megkönnyebbül olyankor az ember?Olyan,mint amikor visszafizeti az utolsó törlesztőrészletet is a banknak?Amikor kifizette a hitelét?

2020. júl. 14. 17:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
wtf?
2020. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyannal jövök össze, aki számomra szép. De másoknak nem biztos, hogy az.
2020. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan mint bármelyik másik ember.Én nem kirakat-embert kerestem sosem.
2020. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

23 éves lány vagyok. 4 kapcsolatom volt eddig.

2 exem és a mostani párom átlagos. Az egyik exem viszont nagyon jó pasi volt. Sokat edzett, így szép izmos alakja volt, és a feje is jóképű. Én átlagos arcú lány vagyok és kissé duci is. Nekem nem volt felszabaditó érzés hogy jóképű pasim van. Mindig azon kattogtam hogy ő klasszisokkal jobb pasi mint én nőben, és mi a fenének van velem, amikor inkább egy Palvin Barbi illene hozzá.

2020. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

"Olyan,mint amikor visszafizeti az utolsó törlesztőrészletet is a banknak?"


Nem. Olyan, mint visszafizetni az elsőt...

2020. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi, hogy bármilyen tehertől megszabadul, ha valakivel összejön, az jó nagy barom. Egy egészséges önértékelésű ember akkor marad valakivel, ha nem totál veszteség neki sem a kapcsolat. Értelemszerűen aki egy szép és emiatt valószínűleg magabiztos emberrel összejön, az jobban teszi, ha felköti a gatyát, mert a másik fél is tisztában van vele, hogy nem szorul arra, hogy olyannal legyen, aki hátradől és elbízza magát mellette.
2020. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, éppen ellenkezőleg!


Ha túl szép/túl csinos a partner, utána kezdődnek majd igazán csak a gondok!

2020. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Folyamat örlödes kezdödik, hogy mikor lèp le.
2020. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Rossz úton jársz, ha így nézed az embereket.

A szépség relatív, ami neked csúnya, másnak az Isten lába.

Lehet, hogy te magadat szebbnek látod, de más bottal sem nyúlna hozzád - vagy fordítva.

Kicsit értékeld át magadban a dolgokat, mert nem jó az irány.

Azt sem értem, ha neked a barátnőd nem jó nő/pasi, akkor miért jöttél vele össze?! Ez rá értve baromi sértő, mintha valami pótlék lenne. Alap, hogy a saját páromat szépnek látom.

2020. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy igencsak jóképű barátom, átlagos/csúnya lányként.

Jó érzés azért volt, mert szerelmes lettem belé, de nem a szépsége miatt elsősorban, hanem a viselkedése miatt.

De folyamatosan ott motoszkált bennem, hogy őt aztán nagyon könnyen elhódíthatják nálam sokkal szebb, jobb csajok, meg ő is tovább állhat, hiszen minden ujjára juttott 10 nő is akár, ha épp ahhoz szottyant kedve.

Nem is tartott sokáig a kapcsolat, mint kiderült elég csapodár természettel volt megáldva.

Inkább elbizonytalanított, hogy ő annyira jóképű volt. Jó volt ránézni, tudni, hogy egy ilyen kaliberű pasi az enyém, de igazából nem nagyon hittem benne, hogy meg fog maradni mellettem, mikor szinte bárkit megkaphatott. Igazam is lett.

2020. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!