Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az emberekről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nagyon sajnálom azokat akik nem akarnak élni de nem akarnak meghalni...

Mivel ott van a családjuk és őket helyezik előbbre, mint magukat.


I.D.W.T.L.B.I.D.W.T.K.M.


Kérlek a rosszindulatú hozzászólásokat mellőzzük!

(Pl. Csak sajnáltatja magát, majd kinövi, tini p*csa)


Egy kis megértést kérnék!



2020. júl. 25. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy kicsit bővebben?
2020. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom őket. De ha meghalnak akkor esélyük se lenne a boldogságra. Így viszont van.

Én egy huzamosabb ideig voltam így, de végül csak megtalált a boldogság. Azt nem tudom mennyire lesz tartós, de mostmár tudom, hogy van szép oldala is az életnek.

2020. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
semmit nem gondolok magamról.
2020. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nagy része már érezte ezt. Én is ilyen időszakomat élem most is, de tudom, hogy már többször éreztem ezt. Majd ez után megint jön egy jobb időszak, ez mindig így van.
2020. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem értem. Ha beteg valaki súlyosan, és meg akar halni,azt megértem. Ha nem beteg, csak életunt, annak segíteni kell, hogy találjon valami célt az életben, olyat, ami érdekli, amit el is tud érni, hogy olyan munkát végezhessen, ami érdekli, amit szívesen csinál, mert ez a legfontosabb szerintem az életben.Utána jön csak a család.
2020. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én le írok neked netes oldalakat hátha meg kapod a választ mert így látatlanba nem lehet mit mondani még 1 tanult embernek se:

A LELKIGONDOZÁS ELMÉLETE ÉS GYAKORLATA

www.gff-szeged.hu › savai_janos › lelkigondozas

PDF

„Az antropocentrikus pszichológia nem képes különbséget tenni a teremtett és a ... A segítő szereppel történő teljes azonosulás adott esetben lehet az ... küzdöttünk semmit nem akar folytatni abból, amire nagy sokára sikerült ... nyos embereken csak úgy tudunk segíteni, ha kapcsolatba hozzuk őket olyan kortárssal, kor-.

Többször ellátogatott már erre az oldalra. Az utolsó látogatás ideje: 2020.07.19.


A kritikus incidensek kézikönyve - Healthy Diversity

healthydiversity.eu › media › head-A-kritikus-incidense...

PDF

A kritikus incidensek kézikönyve egy átfogó, praktikus képzési eszköz olyan ... esetben (UK) a szakember szeretne segíteni egy indiai származású nőnek és a ... meg: ha a páciensek nem akarják, hogy nők kezeljék őket, akkor a női ... mentősökre, akik azért voltak ott, hogy segítsenek a páciensen. ... meghal egy páciens.


ELÉRNIVALAMIT AZ ÉLETBEN – Eu ró pai ... - europa.eu

ec.europa.eu › esf › BlobServlet

PDF

Sem az Európai Bizottság, sem a nevében eljáró személyek nem felelnek azért, hogy a ... tudomást. Olyan emberek ők, akik nem ... certek vagy szociális események szervezésénél kell segíteni. ... mivel így a bisseni önkormányzat garázsában álló teherautókkal, ... ni, és akár pár órás időszakokra is el lehet hozni a gyereket

2020. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!