Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan segíthetnék a tesómnak?

Hogyan segíthetnék a tesómnak?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves öcsém, akinek sajnos nagyon sok problémája van a csajozással, társkereséssel. Ő mindenképpen komolyabb kapcsolatot szeretne egy normális, kedves lánnyal, de folyamatosan csalódás éri, mert a lányoknak hihetetlenül nagy elvárásai vannak, arra használják, hogy az egójukat erősítse, és megfogalmazni se tudják, mit akarnak, hanem inkább letiltják mindenhonnan.

Nagyon szoros a kapcsolatunk, én a nővére vagyok és viszonylag nagy a korkülönbség köztünk, mert 30 vagyok. Én évek óta együttélek a barátommal, és valahogy amikor én voltam az ő korában, mi lányok teljesen mások voltunk (bármennyire hülyén hangzik, mert annyira rég azért nem volt...), ezért nagyon nehéz nekem is megmagyaráznom nőként, hogy miért csinálják ezt a csajok.


Ami még fontos infó, hogy elfogulatlanul mondhatom, hogy a tesóm jó srác, sportol, helyes arca van, egyetemre jár, 2 nyelven folyékonyan beszél, és személyiségre is egy normális, jószívű, segítőkész ember, nincs több lelki defektje, mint egy átlag embernek. Suliban, edzőteremben, tinderen , instán, kb mindenhol próbálkozik. Szóval a kérdés: mi lehet a baj, a fentiek alapján min kellene változtatnia? Mit keresnek a lányok mostanában a fiúkban?


Elsősorban a 18-25 közötti lányok véleményére számítanék, de persze bárki bármit hozzá tud tenni, azt megköszönöm :)


2020. júl. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
21 évesen gondolom a fiatalabb csajok között keresgél, akik szerintem még nem akarnak annyira elköteleződni, komolytalanabbak, nincs kiforrott személyiségük és még most akarnak élni, belevetni magukat a nagybetűs életbe.
2020. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjen csajozni a barátaival és nézze, hogyan ismerkednek, hogyan kezelik a lányokat. Ám, ne az éjszakai tündéreket keresse!

Tankörtársnők, évfolyamtársnők, alsóbb évfolyambeli lányok között nem létezik, hogy minden nő csak vele akar kitolni.

21-évesen pedig még ne szomorkodjon, hanem cselekedjen.

Ffi.

2020. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előttem szólóknak igaza van. Próbáljon meg kikapcsolódni, elmenni haverokkal társasági találkozókra, és ne stresszeljen rá a dologra. Ha ellazul és nem stresszel rajta sokkal nagyobb eséllyel fog ismerkedni.:) Persze nagyon sok lánynak nagyok az elvárásai, de nincs minden elveszve, előtte áll még az élet, az ő korosztályában pedig még nem feltétlen akarnak elkötelrződni a csajok a mai világban. Persze ez nem mindenkire igaz...kitartást neki és élje az életét, lazítson. De csak okosan ;)

L

2020. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!