Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktátok olyan egyedül...

Szoktátok olyan egyedül érezni magatokat, mint a saját kisujjatok?

Figyelt kérdés
Én még a kisujjamnál is jobban egyedül érzem magam jelenleg.
2020. júl. 26. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, az előbb megkérdeztem a kisujjam azt mondta nincs egyedül.
2020. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

11#

Mivel két kezed van ezért két kisujjad van,nyilván való hogy nem érzi egyedül magát hiszen ott vannak egymásnak.

2020. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Gyűlölöm az embereket.
2020. júl. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%
És honnan tudod a kisujjad hogy érzi amgát, beszél hozzád?
2020. júl. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ákosnak van valami olyan száma,hogy "sok ember közt vagy a leginkább egyedül",

Szal pl ha a családod ottvan, és nem jó velük a kapcsolatod; akkor pl mégjobban érződik, hogy egyedül vagy; akkor mégjobban el tudhat önteni valakit a magány. Ez jutott eszembe a kérdésről, tehát,hogy ez is létezik. Hogy akkor így mégjobban érzékelteti(k), kiérződik, hogy magányos, ha olyan emberek veszik körül, akivel nem jó; akivel nem érzi jól magát; vagy simáncsak mégjobban kijön az elhagyatottság-érzet, ha mondjuk nem rossz a kapcsolat, csak mondjuk nem érzi, hogy pl törődnének vele; vagy hogy érdekelné őket, hog ymi van vele; stb.

Egyébként ajánlanék mindenkinek, na szóval, van olyan, több szám is van ilyen, ha jól tudom, én azt a Lelki elsősegély nevű vonalat ismerem, ingyenesen hívható, 0-24-ben; tehát ott hogyha valaki nagyon szét van esve , akkor mindig tök aranyos ember veszi föl a telefont, akivel lehet jót beszélgetni.

2020. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
*amúgy az én kisujjam nincs egyedül, ott vannak a többiek:) Kezemen is lábamon is az ujjaim jó barátai egymásnak. :) Szeretet és tisztelet övezi a közösségüket. :) (Szerintem ezt most tök aranyosan írtam. :) Hátha mosolyt csal picit 1-2 ember arcára. :) )
2020. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
27%

Kisujjam nincs egyedül, van mellette négy ujj is.

Pár hete lakom egyedül, az elején éreztem, hogy egyedül vagyok, mert minden barátom dolgozik, és most már a párom is, én meg jelenleg munkanélküli vagyok. :/ De elkezdtem zenét és nyelvet tanulni, meg főzök, sütök, az álláskeresés mellett, szóval nem igazán érzem magamat egyedül. :D

2020. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!