Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hamarosan egyedül fogok...

Hamarosan egyedül fogok lakni. Már előre rettegek az éjszakáktól. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Még akkor gyakran vannak rémálmaim és utána félek, ha a gyerekek itthon vannak. Most viszont elköltöznek. Sötétben képtelen vagyok lenni éjjel, ha egyedül vagyok itthon. A hang, fény viszont idegesít, ha hosszabb távon be van kapcsolva.

Akik évek óta egyedül laknak, vajon hogy bírják??


2020. júl. 6. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Horrort szoktam ilyenkor nézni.
2020. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Ugy hogy a tobbseg nem panikbeteg.
2020. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

2

Nézz utána mi az a pánikbetegség, te ostoba.

2020. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jól vagyok. De vigyáznom kell arra, hogy ne legyek sokat egyedül, mert csökken a motiváltságom.

Nehezebben mozdulok ki (boltba, futni stb)

Mikor hazalátogatok a szüleimhez, akkor mindig visszanyerem magam. Jobb mint egyedül. Nincs párom, barátok se nagyon vannak, szóval nekem extrán nehéz, de muszáj voltam leszakadni.

2020. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tudom hogy mi az a panikbeteg, van a csaladban.

O is pont olyan hetkoznapi dolgoktol retteg mint a kerdezo.

10 evet laktam egyedul. Nem kell gyilkosokat meg zombikat kepzelni a fuggony moge/agy ala, maris jobbat alszik az ember.

2020. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En pont az ejszakatol nem felek. Meghitte valik minden. A maganyos nappalok boritanak ki. Mikor este sotet, fuggony, villany, cica az agyban, teve vagy olvasas van, az megnyugtato szamomra. Ferjnel vagyok, de Covid elott sokat utazott munka miatt, es egy elszigetelt helyen lakunk. Szomszedok telefonszama azert megvan.
2020. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Panikbeteg vagyok mellesleg, de gyogyszert szedek. A testi tunetektol, felelemtol felek, nem a betoroktol. Es az ejszaka valamiert tenyleg megnyugtat. Orvosi ugyelet, minden telefonszam mellettem van. Szoval jo oldala is van, szabadsag, onallosag.
2020. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Velem már történt sok furcsa dolog, az alvásparalizisek is rendszeresek és néha történnek megmagyarázhatatlan dolgok a lakásban. Főleg a hajnali 1 és 3 óra, ezek borzalmas időszakok. Először valami rémálomra ébredek 1-kor. Sokszor nem is tudom felidézni az álmot, csak annyit tudok, hogy valami nagyon para volt és mindig átmenet nélkül riadok fel, nem lassan ébredek meg. Valami mintha történne, amire azonnal kipattan a szemem. Aztán mindenféle depis és félelmetes dolgok jutnak eszembe és közben olyan fura érzés, mintha kicsit a lakás atmoszférája is olyan más lenne...

Párom nincs, de már ott tartok, az ördöggel is összejönnék, csak ne legyek egyedül. Pszichológus nem tud ezzel mit kezdeni. Ilyen vagyok. Bár alapból utálom a teljes magányt, de nappal elvagyok.

2020. júl. 6. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Tartsák benti kutyát!
2020. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azaz tartsál, bocsánat, elgépeltem. Lesz elfoglaltságod, és nem leszel egyedül.
2020. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!