Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másoknak igen. Nekem miért nem?

Másoknak igen. Nekem miért nem?

Figyelt kérdés

Folyton azt látom, hogy az emberek olyan személlyel szeretnek lenni, akire felnézhetnek, aki életvidám, aki elért valamit, stb...


Tudom, nem egy nagy életcél, de abban a reményben egy közösségi felületen ''generáltam''egy oldalt, ahova rendszeresen publikálok. (Mindegy, hogy mit.)


Az emberek szeretik, tetszik Nekik. Volt, aki rám írt privátban tanácsokat kérni, vagy csak köszönetet mondani, bár nem tudom miért... Jólesett, tényleg.


Jelenleg ott tartok, hogy minden 7. napon, azaz hetente összegyűlik 1000 követő/kedvelés, kinek hogy tetszik, szinte egy arányban van.


Úgy voltam ezzel a dologgal, hogyha a több ezer ember közül is, de biztos lesz egyvalaki, aki ha ír nekem, jól elleszünk és így tudok barátokat gyűjteni, vagy hogy is mondjam... Nyilván nem az a célom, hogy csak azért beszélgessenek/foglalkozzanak velem, mert van egy szellemi értékem, és akkor ''megérdemlem,'' mégis úgy vélem, hogy könnyebb így barátkoznom. Tévedtem. Azóta sincsen EGY barátom sem, hisz miért is lenne? - Sosem voltak barátaim. Nem értem, mi az, ami ennyire visszataszító bennem.


Mit tegyek?


2020. júl. 28. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Juuuj mondd el légysziiii mi az az oldaaaal!!! Nyugi nem érdekel.

Mit hittél, hogy majd a fészbukon elkezded megvezetni az embereket, és lesz egy baráti köröd? Ennyire hülyének nézed az embereket? A több ezres követő résznél felröhögtem. Na, mentem strandra. Hali

2020. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mely része volt a röhejes? Mondd el, hátha jobb kedvem lesz. :)
2020. júl. 28. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Igy kilogsz

A sztàrokat is sztàrolja mindenki, mêgsem lesznek attol a haverjai.

Mindenki azzal haverkodik aki vele egy szint.


Pl tanulsz rajzolni igy a többi tanuloval leszel egy szint ismerös aztan haver. Nem pedig az oktatoval dogsz strandolni kesöbb.

2020. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
*fogsz
2020. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én például azért nem írok rá hozzád hasonlókra mert azt gondolom h kiba sokan ráírhatnak és úgysincs esélyem.

Privátban elküldhetnéd az oldalad elérhetőségét.

2020. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, értem a logikát, és én is így véltem, de az utóbbi hetekben rájöttem, hogy milyen a társasági magány. Attól, hogy kíváncsiak a művészetre néhányan, az nem jelenti azt, hogy rám is nagy a kereslet. Ami nem zavar egyáltalán. Inkább csak az fáj, hogy egyetlen egy emberrel sem tudtam összehaverkodni. Ne vedd sértésnek, de nem küldöm el az oldalamnak az elérhetőségét, nem a reklámozás volt a célom, és bár tudod - akkor is tartom magamat az anonimitáshoz. De köszönöm a figyelmességedet.
2020. júl. 28. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár, sebaj mostantól magabiztosabb leszek és írok nekik.
2020. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!