Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan viseljen el,hogy nem...

Hogyan viseljen el,hogy nem vagyok semmilyen személyes kapcsolatban egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés
A neten is csak ritkán levelezek lányokkal, személyesen viszont soha nem beszélek velük.Munkahelyen nincsenek lányok,utcán még nem szólíthatok le idegen csajokat.A háziorvosom egy idősebb férjezett nő,ő kiesik,a banknál ahol régi ügyfél vagyok az ügyintézőm férfi,a boltba ahová járok,hiába vagyok törzsvásárló nem ismernek meg,tehát nincs egy közös pont,ahonnan elindíthatnék egy beszélgetést egy lánnyal.Most irkálhatnék tinderen meg ki tudja milyen közösségi oldalakon lányoknak,de a többség nem válaszolna,meg egész más személyesen beszélgetni valakivel,meg levelezni.Én nem is vagyok oda az internetes csevegésért,össze se lehet hasonlítani a személyes beszélgetéssel.Hogy tudnék ebből kimászni?

2020. júl. 31. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott van, hogy türelmetlen vagy és nagyon hajtod a dolgokat, ezzel pont lelassítasz mindent magad körül. A körülményeid pont a lassítást mutatják.
2020. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 a probléma az,hogy idegen vagyok a lányoknak,és ők is idegenek nekem.Teljesen különböző utakon járok mint ők.Csak az internet van ahol kapcsolatba léphetnék velük,de az internetes beszélgetés meg a személyes,ég és föld.
2020. júl. 31. 23:30
 3/8 anonim válasza:
100%
Komám, vannak haverjaid? Elhívod őket valahova, szólsz nekik hogyha ismernek nőket akkor invitáljanak.. Majd azokkal a lányokkal összehaverkodsz és majd ők is bemutatnak másokat vagy akár már akkor hozzák a barátnőiket stb... Ne stresszeld ezen túl magad
2020. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 vannak,de ők szintén egyedülállóak.Van egy haverom,akinek van barátnője,de ők nem járnak szórakozni,otthon ülnek minden este.
2020. júl. 31. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ó te jó ég... ha ilyen izgalmas életet élsz, hogy két főszereplője a banki tnácsadó meg a háziorvos, mit vársz mégis? legyenek hobbijaid, menj el helyekre, és majd ott találkozol nőnemű emberekkel.
2020. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal sincs semmi baj, ha intereneten kezdesz beszélgetni lányokkal. Csak x időn belül meg kell ejteni a találkozót is, hogy ne képzeljetek mást egymásba, mint amilyenek tényleg vagytok. :)
2020. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj társasutazásokra. Beszélgetni biztos fogsz másokkal, meg ismerkedni, barátokat szerezni, és ha mégse, akkor is jól érezted magad, új helyeket ismertél meg, túráztál stb.
2020. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Rendelj mű.inàt...osz csòkolom...
2020. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!