Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le lehet élni egy életet...

Le lehet élni egy életet úgy,hogy mindent egyedül csinálunk?

Figyelt kérdés
Én például egyedül járok bevásárolni,egyedül főzök,egyedül nézek tévét,egyedül megyek kirándulni,egyedül megyek nyaralni, moziba is egyedül mentem mindig,amikor még jártam.Tehát mindent egyedül csinálok,nincs olyan,hogy ketten,vagy többen csinálunk valamit.Még a szexuális életemet is egyedül élem.Mehet ez így örökké?

2020. aug. 1. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is egyedül “élek”, jó, közeli családnak nevezett valami van és csak anyámon érzem, hogy kicsit is érdekelném.

Ehhez jött egy mentális betegség, ami minden szempontból várható volt így utólag-fáj a-belegondolva.

De valamiért nem vagyok képes ezeket a múltban hagyni és újra nyitni az emberek felé, értéketlen senkinekkellőnek érzem magam.

Olyan napi szinten szuicid ötletekben agyalva, amiket úgyse tennék meg, mert az fájna pár embernek, akiknek nem annyit ártottam, hogy teljesen el forduljanak tőlem.

Nagy eséllyel agykárosodásom is van, nem csak “lelki” (Ha most tudnám azt érezni, hogy van lelkem).Tehát így dilisként, kezdjek valahogy egy olyan életet, ami sosem volt teljesen átlagosan normális se, kisgyerek koromban sem és 12 éve éreztem magam utoljára nem egy teljes rémálomban. Akkor rémálom, most meg pokol.

De ez másfajta egyedül élés, mint amire gondolhattál. Itthon meg ez a legyél már normális, legyél már “boldog” nyomás még jobban padlóra térít.

2020. aug. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
En meg egyedul nem merek sehova menni.:D nyugodtabb vagyok ha van melletem valaki vagy barátnő vagy a baratom vagy egy ismerős.meg egyedul unalmas lenne.persze ha nagyon muszály akkor egyedül megyek pl boltba de nem szeretek.
2020. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!