Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szégyen vagyok ha nincsennek...

Szégyen vagyok ha nincsennek barátaim, haverjaim?

Figyelt kérdés

A kapcsolatteremtés sajnos nem megy nekem. Fiú vagyok a barátok annyira nem is hiányoznak, de egy szerethető lány nagyon hiányzik, csak mivel nem vagyok jó a kapcsolat kialakításban így nagyon az sem lehet.


Mit gondoltok az ilyen emberekről?


2020. aug. 8. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok, szóval én semmit, ettől nem lesz valaki kevesebb, magamat sem érzem annak.
2020. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Az a szégyen,hogy nem tudsz írni helyesen:nincsennek!
2020. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Én is ilyen vagyok, nyugi.
2020. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megoldódik. Ne "szerethető lányt" keress, hanem figyelj azokra a jelekre, hogy kik szeretnének veled ismerkedni. Még ha az illetők pont nem is tetszenek neked, ezek akkor is "lájkok", tehát nem vagy értéktelen, nem vagy kevesebb, nem vagy rosszabb.


Csinálj valamit, amiből önbizalmad lesz, és esetleg némi pénzed. A nők nagyon szeretik az önbizalmat, a pénzt, a pozíciót, az előrelépés lehetőségét, mindent, ami arra utal, hogy az életed rendben van.


Kicsit elvont példa, de: tegyük fel, hogy bokszoló vagy. Ha odamész egy nőhöz, hogy "szia, bokszoló vagyok", az nem fogja érdekelni. De ha lát a ringben, felfigyel rád, akkor is, ha te éppen észre se veszed. Ugyanez van az üzletemberekkel is: abban legyél jó, amit csinálsz, ne abban, hogy a nők érdekelnek. Azzal nem jutsz közelebb.


Találd meg azt, amiben jó vagy.

2020. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!