Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy telik a napotok akik...

Hogy telik a napotok akik magányosak,és egyedül vannak,mi a napi rutin?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Felkelek, rendelek kaját, fifázok, iszok, fürdök, alszok. ( meg wc persze). 1 éve lassan.
2020. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
El szerettem volna menni egx rendezvényre, de befigyelt a természet... Így a szokásos: mosás, netezés, olvasás, csacsogás hozzátartozóval, ilyenek.
2020. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hétköznap mondjuk én itthonról dolgozom, tehát el vagyok foglalva. Hétvégén eljárok ide-oda, legalább sétálni, havi egyszer össze tudok futni a barátaimmal is egy klubtevékenység keretein belül. Egyébként olvasok, netezek, írok, zenét hallgatok, filmet/sorozatot nézek, animét nézek. Hétköznap reggelente munka előtt még bevásárolok, reggelizek, délben ebéd, este vacsi meg valami film még elalvás előtt. El tudom foglalni magam. :)
2020. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Egyedül vagyok, de nem vagyok magányos.

Ha dolgozom, akkor dolgozom, este már nem nagyon járok el, viszont ilyenkor intézek el hazaúton mindent, amit kell.

Szabadnapon is felkelek korán, a házban és a körül sok a tennivaló, hacsak nincs valami nagy munka, akkor délelőtt intézem ezeket, és délután pihenek. Vannak itthoni hobbijaim. Vagy ha valamiért el akarok menni, akkor elmegyek. Vagy találkozom a barátaimmal ( ha épp ráérnek).

Ha szabadságon vagyok, akkor viszont folyton jövök-megyek, szinte csak alszom a szálláson.

2020. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Tudatosan figyelek rá, hogy legyen rutin a napomban. Ha dolgozok, akkor nyilván szabott a dolog. Ha nem, akkor is felkelek ugyanakkor, futok egy órát, aztán kávé, reggeli szeánsz a fürdöszobában és igyekszem tartalmat adni a napomnak. Elmegyek valahová (túrázni, kulturális program, vagy ilyesmi), vagy kitakarítom a lakást és egyéb házimunka, vagy közös programot csinálok valaki mással. Este olvasok, vagy megnézek egy filmet, és igyekszem minél kevesebbet a telefonomat nyomkodni, különösen a Facebook és instanézést mellözöm, mert ezek nem visznek elörébb.
2020. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Kisebb home office fözes kaja haztartas aztan ügyintezesek esetleg rokonok baratok aztan film vagy tanulas es alvas.

En kezdek komolyan beleörülni ebbe a sivar unalmas, ertelme sem volt felkelni sem tipusu, eletbe.

2020. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Ertelme sem volt felkelni sem, típusu életbe
2020. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is egyedül vagyok, de nem vagyok magányos. Jelenleg ugyanazt csinálom minden nap, kiélvezem, ameddig az ágyban meg a gép előtt dögölhetek, mert ha szeptemberben beindul a tanév (bár már én sem tudom mi lesz, de jobb félni, mint megijedni) akkor már nem lesz időm erre.
2020. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek,(Tudom, meglepő nem de?) megmossom az arcom, megmaszírozzom az arcom, ezek után csinálok magamnak egy kávét.Egy harmada tej, kettő harmada kávé, 2 teáskanál cukorral.Ezek után, ha szerencsém van és viszonylag hideg van.(6 órakor kellek)Akkor kimegyek a teraszra.Néha csak a kávé a reggelim, néha eszek píritóst/joghurtot esetlegesen csinálok palacsintát/zabkását.Ezek után nyújtok, van mikor kimegyek sétálni.Ezek után olvassok többségbe, vagy éppen festek/rajzolok.Nálam inkább választott kategória, hogy egyedül vagyok, szóval nem zavar.Este pedig lezuhanyzok utána eszek valamit.(Rossz szokásom, hogy 2x eszek egy nap, így ha reggel reggelizek elfelejtek ebédelni, ha ebédelek, nem reggelizem.)Nem valami izgalmas az életem, de nekem nem unalmas.
2020. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok magányos. Van, hogy a párom dolgozik, és szinte egész nap nem beszélünk, de akkor sem unatkozom.

Napi rutin: Felkelek későn, reggelizek, megfőzöm, ebédelek, elmegyek boltba/takarítok, tv-zek, tanulok, zenélek.

Ha iskolába megyek, ugyanez, csak hamarabb kelek, és nem főzök, csak szendvicseket készítek. Előző nap főzök meg, és úgy eszem este, ha hazaértem.

2020. aug. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!