Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van e valami életforma a...

Thelyzet kérdése:

Van e valami életforma a halál után?? Hulye kérdés de muszaly volt kérdezni...??

Figyelt kérdés
Öngyilkos akarok lenni.negativ szar kommentek nem érdekelnek van elég bajom. Az a baj h nagyon vágyom rá és erzem h meg mernem tenni. Nem 100 h megfogom de 50 50 benne van tisztán erzem. Lehet nyugodtan jele teni nem érdekel! Azok sem érdekelnek akik azt mondják gyáva dolog gyáva vagyok stb milesz a szeretteimmel . Az a helyzet h részben miattuk is az akarok lenni. Nagyon bonyolult összetett a helyzetem de én tehetek róla. Sokat bántottam a családot nem fizikailag csak amit magammal tettem az évek alatt. 18 tól 27 ig drogoztam elég sokat nem kemény drogok de állandóan csináltam most 28 vagyok egy éve nem drogozom nem is akarok de elkezdtem inni elég intenzíven. A család már évek óta le mondott rólam nem érdekli mi van velem szeretem őket mindig is szerettem de a rossz szokásaimmal eltaszítottam őket.. megjártam az utcát is pár hónapja de egy ideje valami megváltozott bennem teljesen jól viselkedek oda figyelek rájuk mindenben de úgy erzem késő nagyon is .. Van még egy kínos téma de azt nemtudom megfogalmazni hogyan jutottam idáig.. röviden anyam halala ota nincs barátnőm, 4 éve plusz úgy érzem a drogok is meg ettek a pia is és az egész család azt gondolja nem csak a család hanem az égész lakóhelyem több száz ember h melegvagyok.. és valahol meg is van az okuk ..olyan gyenge lettem belül a lelekm az egész aurám h bele magyaráztam magamba a dolgot és nemtudok az emberem szemébe nézni vagyis lefelénezek és ez úgy jön le az embereknek h meleg vagyok pedig énis utalom őket vagyis nem szeretem .. nagyon bonyolult öszetett a helyzetem lehet most nevetni de én erzem h mennyire egyedül vagyok évek óta.. már úgy erzem nemtudok változtatni az életemen és mindig az öngyilkosság jár az eszemben és a baj az h erre tiszta szívből gondolok mintha ez lenne az élet célom vágyom rá

#Depresszi egyedül lét érzet
2020. aug. 15. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom fiatal vagy?

Ha majd dolgozni fogsz nem lesz ennyi időd ilyen szarságokon gondolkodni,annak fogsz majd örülni ha lesz egy kis szabad időd amikor azt tudod csinálni amit te tényleg akarsz.

Egy sofőr.

2020. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs,nem ide akartam írni
2020. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
18 éves korom óta kőműves vagyok 4 éve kőműves mester sokat keresek nagyon is de nem érdekel a pénz soha nem érdekelt csak a szükségleteimet elégítem ki vele ..leirtam 28vagyok
2020. aug. 15. 22:03
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Az öngyilkosok itt ragadnak a földön, és újra meg újra átélik a fájdalmat, amíg le nem jár a tényleges idejük a földön.
2020. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4es énis pontosan így tudom és hahiszed ha nem csak ez tart vissza
2020. aug. 15. 22:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze ne tedd, mert faszágokon gondolkozol. Keress egy hobbit, nőt, és változik a véleményed.
2020. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gyere el sofőrnek,kicsit fel fedezd a világot, új emberekkel találkozol akik eddig 95% a kedvesek, sima b jogsi kell csak, nemzetközi furgonos,elején nehéz lesz és csak aludni lesz időd mert el fáradsz a sok új dolgoba de bele lehet jönni aztán ha van időd inkább hétvégén akkor el lehet menni a közelben,esetleg ha megy valamilyen nyelv akkor fel is lehet szedni csajokat aztán ki tudja? meg tetszik egy ország és egy csaj majd kint maradsz vagy haza viszed.
2020. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

remélem, hogy nem csinálsz semmi "butaságot"Ezeket az oldalakat találtam, hátha tudnak neked segíteni:

Pszihologia tanácsadás:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Annyi még nem kell ezt örökké csinálni vagy is sofőrködni de így azért elég sok mindenre rá tudsz jönni, pl nem annyira szarok az emberek és a világ sem,vissza jön az ember életkedve is és már terveim is vannak mert élni jó.
2020. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7es nincs bajom a munkámmal nagyon szeretem mert érték hozza acsajozzassal sincs gondom ..mar írtam h nagyon összetett a problémám más átlag embernek szinte felfoghatatlan esetleg pszichológus pszichiáter nemtudom ..Lehet segítene.. egy kis segítség még miert kezdetem szar lenni. Gyerek korom pokol volt mindenért meg vertek rettegtem égsz gyerek koromban és sztem nem fejlodtem ki teljesen egész emberré sőt .. ezért nem merek az emberek szemébe nézni közösségben társadalmi időt eltölteni boldogan mint más. Nem latok ki utat ..nekem a barátnő sem mindegy vagyis h kicsoda mien de most elhatárolódtam elhatároztam magam h nagyon rövid időn belül barátnőm lesz mint régen mert nincs rosz szövegem azért és már nincs veszíteni valóm..rosz szokásaim már nincsenek jól keresek lehet elnem kéne egy kicsit .. soha nem voltam rosz ember csak rosz szokásaim voltak ..de n3mtudom elfogadni h a családom (húgom bátyám apám sógor stb) flegma velem erzem h undokok nem szeretnek és ez taszít most rosz irányba nameg az h nagyon gyenge vagyok belül és mindenkinek úgy jön le meleg vagyok ez nagyon fáj pedig ismernek
2020. aug. 15. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!