Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van e valami életforma a...

Thelyzet kérdése:

Van e valami életforma a halál után?? Hulye kérdés de muszaly volt kérdezni...??

Figyelt kérdés
Öngyilkos akarok lenni.negativ szar kommentek nem érdekelnek van elég bajom. Az a baj h nagyon vágyom rá és erzem h meg mernem tenni. Nem 100 h megfogom de 50 50 benne van tisztán erzem. Lehet nyugodtan jele teni nem érdekel! Azok sem érdekelnek akik azt mondják gyáva dolog gyáva vagyok stb milesz a szeretteimmel . Az a helyzet h részben miattuk is az akarok lenni. Nagyon bonyolult összetett a helyzetem de én tehetek róla. Sokat bántottam a családot nem fizikailag csak amit magammal tettem az évek alatt. 18 tól 27 ig drogoztam elég sokat nem kemény drogok de állandóan csináltam most 28 vagyok egy éve nem drogozom nem is akarok de elkezdtem inni elég intenzíven. A család már évek óta le mondott rólam nem érdekli mi van velem szeretem őket mindig is szerettem de a rossz szokásaimmal eltaszítottam őket.. megjártam az utcát is pár hónapja de egy ideje valami megváltozott bennem teljesen jól viselkedek oda figyelek rájuk mindenben de úgy erzem késő nagyon is .. Van még egy kínos téma de azt nemtudom megfogalmazni hogyan jutottam idáig.. röviden anyam halala ota nincs barátnőm, 4 éve plusz úgy érzem a drogok is meg ettek a pia is és az egész család azt gondolja nem csak a család hanem az égész lakóhelyem több száz ember h melegvagyok.. és valahol meg is van az okuk ..olyan gyenge lettem belül a lelekm az egész aurám h bele magyaráztam magamba a dolgot és nemtudok az emberem szemébe nézni vagyis lefelénezek és ez úgy jön le az embereknek h meleg vagyok pedig énis utalom őket vagyis nem szeretem .. nagyon bonyolult öszetett a helyzetem lehet most nevetni de én erzem h mennyire egyedül vagyok évek óta.. már úgy erzem nemtudok változtatni az életemen és mindig az öngyilkosság jár az eszemben és a baj az h erre tiszta szívből gondolok mintha ez lenne az élet célom vágyom rá

#Depresszi egyedül lét érzet
2020. aug. 15. 21:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg a segítséget nemis vártam pozitív valaszokat. De 10 éve szenvedek valamiért a salyát gondolataimban úgy erzem démonjaim vannak gyerek korom óta sőt az egész családnak és ezért volt olyan sok rosz a családban..néha a gondolataim sem az enyémek már megőrültem nem biromtovább vagy megteszem vagy segítséget kérek.. Nem varok tőletek semmitcsak kiírtam mert ki akartam
2020. aug. 15. 22:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen kilátástalannak érzed az életedet. Én hiszek abban, hogy sosem késő változtatni, és hog minden problémára van megoldás. Szorítok, hogy rendbe jöjjön az életed!


27/F

2020. aug. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A lelkünk hurjain játszik a környezetünk. Ne azonosulj azzal, amit a környezetedtől kapsz, mert beleroppansz, ha nem érzed, ami belőlünk jön az hiba, ha azonosulsz vele az is hiba. Érezd meg, tükrözd vissza, kezeld helyesen, de ne azonosulj vele, különben az ő teremtésükké válsz, ők tudatuk, lelkiállapotuk következményeivé vállsz. Az alárendeltjük leszel, ezt nem engedheted meg magadnak, ez messze nem kivagyiság, hanem a megfelelő helyzet megtartásának a kötelessége. Uralmi helyzetben kell, hogy maradjál, mert ha nem , akkor nem tudod őket segíteni és az ő karmájuk kezd el uralni téged , ezért kell egyszerre erősnek és érzékenynek lenned, ez lehetséges, de ne azonosulj azzal, amit feléd sugároznak, kommunikálnak, vedd észre, lásd és cselekedj, viszonyulj helyesen.
2020. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt a k.rva.13mas szószerint így van ahogyan le írtad el sem hiszem h ezt leírva látom..már kezdek bele beleroppanni minden másodpercben gondolkodom beszélek magamban kozdok és ez látszik is rajtam kívülről nagyon is ..Nem tudom megfogalmazni mi a franc bajom van De ez már betegség mintha más irányítana de mégsem és mégis egy két ember közelsége már szorongást idéz elő legyen az idegen vagy ismerős és idegen ugyan így eszre veszi és na nőjön le nekik is egyből?? H meleg a pali és ezt lassan nem birom nemtudok egy egyszerű életet sem élni
2020. aug. 16. 06:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Most tényleg ezen aggódsz, hogy melegnek gondolnak?
2020. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Haver te nem mernéd megtenni szerintem. NEM AKARLAK BUZDÍTANI VAGY BÁRMI. De ismerem a helyzeted, én is azt hittem menni fog de csak fél útig jutottam (kötéllel) akkor rá jöttem hogy sokkal mélyebben kell lennie az embernek ahhoz mint amit elképzel, hogy még mérje tenni. Aki meg akar halni az cselekszik és nem ide jár fel.


Hidd el jobban jársz ha elfogadod a sorsod ( élned kell) és kész.

Az egyetlen pozitív dolog ebben hogy nem érzed szükségét semminek mert nem jelent az élet azután sem semmit, csak könnyebb kivárni hogy megszabadulj ettől a tetű világtól, és reménykedsz, hogy nincs következő élet.

Szóval vesd el ezt a gondolatot és próbáld kihozni a legjobbat hisz nincs veszteni valód.

2020. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mondjuk arra tudnék gondolni, hogy más élőlényként újjászületsz, vagy teljes megszűnés, mint születésünk előtt.
2020. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!