Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges,hogy igaza van...

Lehetséges,hogy igaza van azoknak az embereknek,akik azt mondják,jobb egyedül?És egyedül is élik az életüket?

Figyelt kérdés
Egyszer udvaroltam egy nőnek,30 éves volt amikor megismertem, elmondta hogy egy barátja volt,sokáig együtt voltak,de csalódott a barátjában és szakítottak.Kedves,szép, nyitott, közvetlen nő,de a mai napig sem jött össze senki mással,nincs pasija,nem ment férjhez,gyereke nincs,pedig már 40 elmúlt.Azt mondta neki jó így,jól érzi magát így és nem bánta meg hogy az egyedüllétet választotta.Azt mondta ő így is boldog.Dolgozik,vannak hobbijai,barátai,utazgat,nyaral,elvan,jól érzi magát a bőrében társ nélkül is.Lehet hogy neki van igaza,ő csinálta jól?

2020. aug. 19. 10:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még el kell mondanom,hogy közelednek felé a férfiak,de ő elutasítja őket egytől egyig.Kezdem azt hinni,hogy jól teszi.
2020. aug. 19. 11:02
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyedül mindenképpen jobb, mint egy olyan kapcsolatban, amiben nem vagy boldog. Gondolom, ha egy hozzá teljesen passzoló ember próbálkozna, nem utasítaná el. Olyannal meg nem kell megpróbálni, csak mert közeledik, akivel egyből látja, hogy nem fog működni.
2020. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Az ember társas lény.
2020. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
2 "Olyannal meg nem kell megpróbálni, csak mert közeledik, akivel egyből látja, hogy nem fog működni." Előítéletekkel élve maradéktalanul nem lehet boldog senki.
2020. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez teljesen egyèn függő. Én pl nem tudnèk egyedül élni, nekem kell valaki akivel beszélgethetek egy hosszú nap után, valaki akivel megoszthatom a bánatomat, örömömet, valaki akire támaszkodhatok és őszintén szólva aludni sem alszom túl jól, ha egyedül kell tennem.

De

Ez nem azt jelenti, hogy más ne lehetne boldog anélkül, hogy lenne partnere/párja. Egyik barátnőm is ilyen, ő pl nem tud egy ágyban aludni mással, nehezen alkalmazkodik, nem szereti, ha hozzáérnek a cuccaihoz, szeret egyedül időt tölteni és igazándiból az aktív szexuális élet gondolata sem vonzó számára. Vannak emberek akik szimplán szabadok akarnak lenni, nem tudnak/akarnak alkalmazkodni egy másik emberhez, márpedig egy kapcsolat kompromisszumok és alkalmazkodás nélkül nem működik.

2020. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

4 - Dohányzóval nem ismerkedek, ezt egyből lehet tudni valakiről, én meg rosszul vagyok bagós közegben, miért adjak esélyt olyannak, aki mellett nem tudok megmaradni, mert tüsszögök, köhögök a hobbija miatt? :-)

Ez csak egy példa.

2020. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
6 Leszokhat. És az nem hobbi, hanem függőség. Kérd meg, hogy hívja fel a számot és tegye le. Hoztak már nagyobb áldozatot is emberek egymásért.
2020. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 beszélget ő is valakivel egy hosszú nap után.Az anyukájával.Ugyanis vele lakik még így 40 felett is.Nem foglalkozik vele hogy ki mit szól hozzá hogy az anyjával lakik még,ő tudja hogy neki mi a jó ezt szokta mondani.
2020. aug. 19. 11:15
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Most akkor egyedül él vagy sem?! Szóval nem...
2020. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
"6 Leszokhat." :-D Hát, azt én nem várom meg, előbb szokjon le és utána akarjon ismerkedni. Két embert ismerek, aki le tudta tenni egyből a cigit, apámat és egy kórusvezetőt, apám csak kipróbálta és nem jött be neki, a kórusvezető meg fogadásból tette le, és többé tényleg nem nyúlt hozzá. Az én otthonom dohányfüst és dohányszag mentes.
2020. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!