Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó bárkivel is összejönni?

Miért jó bárkivel is összejönni?

Figyelt kérdés
Eddig 2 lány volt aki iránt komolyan éreztem valamit és azt hittem lehet köztünk valami. Mind kettő csak kihasznált és egy nagy csalódás volt. Mi értelme megbízni szerelem téren bárkibe is ha úgy is csak ez a vége? Ha egyedül mindig olyan jól megvagyok és minden tök jól megy aztán meg szerelmes leszek és ez lesz belőle. Unom már...

2020. aug. 24. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyedül jól megvagy, ne foglalkozz nőkkel!
2020. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez a helyzet velem is pacsi haver
2020. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerelem = túlértékelt maszlag, nem más, mert minden remény egy újabb csalódás.
2020. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rossz helyen kopogtattál. Nem minden lány olyan.
2020. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatilag, te össze sem jöttél velük? Vagy csak rövid idejű volt és kihasználtak? Az ilyen természetesen rossz. Ha viszont, olyannal jössz össze, akivel passzolsz, annak rengeteg előnye van.
2020. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Most nagyon nehéz időket élünk. A tisztesség és a becsület szinte hiánycikk mindkét nem esetében.


Ne aggódj, lesznek majd bizonyára jobb tapasztalataid is valamikor a távolabbi jövőben!


Addig pedig ÉLVEZD MAXIMÁLISAN a szabadságodat! Fejlődj egyedül valamilyen hobbi elsajátításának területén!

2020. aug. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Mert a szerelem a világ legszebb érzése.

Nem azt mondom, hogy minden párkapcsolat, de ha van szerelem, akkor igen.

2020. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Statisztika. Te kifogtál az elejé 2 rosszat, ami viszonylag nem szerencsés, de nem is jelenti azt, hogy fel kell adni rögtön.
2020. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egyedül jól vagy, és nem hiányzik egy társ, akkor miért törődsz ilyenekkel? Nőként kérdezem.

Én is megvagyok egyedül, de úgy hozta az élet, hogy megismertem egy megnyerő pasit, szóval találkozgatunk, megvan köztünk minden, de nem beszéltük azt meg, hogy ez komoly. Jól elvagyunk ilyen lazában, legalább semmi nem "kell". Hamarosan születésnapja lesz, szerintem arra is veszek neki valami apróságot és ennyi, komoly kapcsolatban meg valami drágát kéne úgyis, ha neki azt mondom nem tudok menni, megérti, komoly kapcsolatban ezért állandóan csak a hisztit hallgattam. Nem vagyok ellenőrizgetve, nem kell egymásra mérhetetlen mennyiségű pénzt költenünk, nincs egymásra kiabálás, nem féltékenykedünk. Minek kéne akkor nekem komoly?

2020. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!