Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azoknak a fiúknak,férfiaknak,a...

Azoknak a fiúknak,férfiaknak,akik szép lányokkal,vagy nőkkel akarnak összejönni fel van adva a lecke?Egy szép nőt meghódítani nem sétagalopp?

Figyelt kérdés
Én régen még fiatalabb koromban jól néztem ki.Jó pasinak számítottam.Azonban már akkor nem volt könnyű dolgom,ha egy szép lányt akartam fölszedni.Nem volt egyszerű.De ha egy jó pasinak nehéz dolga van,akkor mit szóljon egy kevésbé jó külsejű férfi?Jó dolog csinos nőkkel összejönni,szexelni,na de az odáig vezető út nem egyszerű.Vagy ti nem így látjátok?:)

2020. aug. 5. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen a belső értéke.


Ha nem felszínes külsőségekre megy,mint te akkor semmi esélyed,mert elijeszted azzal,hogy csak a szépsége érdekel.


Ha egy ostoba liba,aki csak a külsőségekre megy szintén semmi esélyed.


20/L

2020. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Rosszul írtam:Ha nem felszínes külsőségekre megy,veled ellentétben akkor semmi esélyed,mert elijeszted azzal,hogy csak a szépsége érdekel.
2020. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 inkább a nő ijeszt meg engem a szépségével.Mintha azt sugallná,hogy szedd össze magad ha el akarod érni hogy akár csak szóba álljak veled.
2020. aug. 5. 00:41
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem kötelez rá, hogy náluk próbálkozz...
2020. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 ez igaz,de ha egyszer megtetszik,mit csináljak?Nem kerülhetem ki a szép nőket,nem úszhatom meg a csajozással járó nehézségeket.Nem bújhatok ki alóla.
2020. aug. 5. 00:47
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Dehogynem. Csak hisztikézel a hatalmas egód miatt.
2020. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda terhek és tragédiák...
2020. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 ez olyan,mintha a tanulás,vagy a munka alól akarnék kibújni.Nem lehet.Úgy ahogy az iskolába és a munkába járás az életünkhöz tartozik,úgy az ismerkedés szép nőkkel is az életünk része.
2020. aug. 5. 00:56
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez úgy hangzik mintha csak "azért" akartál volna velük lenni, amit minden értelmesebb kiszúr, sőt sejtem, hogy értelmesebbek voltak, mert egy buta libától nem ijedtél volna meg. Egy szép nő nem fogja hagyni, hogy minden jött-ment betegye, mert becsüli magát annyira, az meg, hogy neked ez nem tetszik meg a hozzád hasonlóknak az senkit sem érdekel.


Hasonlóképp kiszúrják azt is ha trófeagyűjtő vagy, egyébként.


Nem lehettél annyira jóképű ha nehéz dolgod volt illetve ha az lettél volna akkor több önbizalmad is lett volna. A leírás alapján meg nem tűnsz jó személyiségűnek úgyhogy örültek is, hogy megkímélted őket magadtól.

26/N

2020. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 én azért nem egy jött ment voltam:)De ugyanakkor nem is voltam annyira menő sem,hogy könnyen meg tudjam őket hódítani.Egyébként ismertem buta libákat,na de azért annyira egyik se volt buta,hogy bárkivel ágyba bújjanak.Tehát tudták ők mikor,kivel kell ágyba bújni:)
2020. aug. 5. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!