Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedülálló vagyok,jobb ha...

Ha egyedülálló vagyok,jobb ha hazaköltözök a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozok rajta hogy haza kéne költöznöm.Budapesten lakom,meg itt is dolgozom,de a szüleim sem laknak messze Pesttől,30 km-re.Egy lakást bérlünk több emberrel,de úgy érzem hogy nekem a szüleimmel kéne lennem.30 km nem olyan nagy távolság,messzebbről is járnak Pestre dolgozni emberek nap mint nap.Nem fizetek sokat a lakásért,mivel többen béreljük,de úgy érzem haza kéne mennem.Ja és 38 éves férfi vagyok.

2020. aug. 25. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Ez igaz, de ha belegondolsz, minel kevesebb inger er, annal kevesbe elfogado es rugalmas leszel.

Lehet hogy idegesitoek az uj emberek, es nem mindenkivel jossz ki, de ugyanakkor segitenek abban hogy rugalmas legy illetve adott esetben uj barato tarsasagot is jelenthet, uj ismeretsegeket.

Ha a szuleiddel elsz, akkor meg bennragadhatsz egy olyan allapotban, hogy nem er semmi inger, nem talalkozol senki ujjal, nincs hol es kivel ismerkedni (max neten)

2020. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 én úgy érzem ezekkel az új ismeretségekkel nem vagyok előrébb.Ennél az is jobb lenne,ha nem ismernék meg senkit.Azt hiszem hazaköltözöm és otthon maradok végleg.Ezt is meguntam,hogy mindig költözzek egyik helyről a másikra.
2020. aug. 26. 00:19
 13/13 anonim ***** válasza:
#1 vagyok . Én ahogy haza jöttem úgy voltam , hogy én ugyan senkivel nem költözöm össze azaz nekem lakó társ nem kell isten őrizz soha többet .
2020. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!