Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valakinek nincs barátnője,d...

Ha valakinek nincs barátnője,de nap mint nap láthat az utcán szép lányokat,az kárpótolja őt valamennyire?

Figyelt kérdés
Tehát szólni nem szólnak hozzá a szép lányok,megérinteni nem érintik meg őt,mármint fizikailag,rá sem néznek a fiúra.Ilyenkor a fiú ne legyen szomorú,örüljön hogy láthatja ezeket a lányokat?Ha csak gondolatban szexel velük az is több mint a semmi?

2020. aug. 26. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Egy nőt ki tud elégíteni az, ha csak nézegetheti a luxus ruhaszalonok kirakatát?😁
2020. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
szerintem menj prostihoz.
2020. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincsenek barátaid, családod, de nap mint nap nézegetsz embereket az utcán, az kárpótol? Na, pont ugyanannyira kárpótolja a párkapcsolatot is.
2020. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Engem ez pont hogy felidegesít, hogy látom őket és nekem nincs, nagyon is. Ma is sok jó szép csajt láttam nagyon, átlagos egyszerű stílus a legjobb.
2020. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
vannak gondok Bazsi...
2020. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez már megint a Bazsi? 😂
2020. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer de jó lenne, ha elverne téged valaki.
2020. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Látom őket és csak szív fájdító, hogy egyik se lehet az enyém...
2020. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
Pont hogy az ellentéte. Te örülnél ha éhen nulla forinttal egy kora reggeli pékségen kellene átkelned naponta?
2020. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha te vak vagy mondjuk kerekes székes láb nélküli nyomorék akkor vigasztal téged hogy körülötte mindenki egészséges ?

Ha te éhezel örülsz neki hogy Molnár Krisztián úgy 150 kiló ?


Egyébként én nem értem hogy mi a f.....t rugóznak ezen a barátnő nem barátnő témán. Nekem pl az összes munkatársam elvált és vagy szar kapcsolatban van.

Én látva az ő életüket nem irigylem egyiket se. Van 4 gyerekes kolléganő aki a szó legszorosabb értemében idegbeteg örült. A többi meg láncdohányos és vagy gógyiszerfüggő.


Ez az ami olyan nagyon hiányzik neked ? Te is nyugtatón akarsz élni meg antidepresszánsokon ? Az kell hogy ne legyen nyugodt magánéleted, hogy valaki folyton beleszóljon hogy mit miért csinálsz mire költesz mennyi pénzt és azt miért ? Mindenre mindig magyarázkodni akarsz ?


Ez kell neked ? Ez hiányzik ?

Mit gondolsz én mér építettem le minden párkapcsolati próbálkozót.

Mert láttam hogy

ezeknek az embereknek az élete maga a pokol, nincs se szabadidejük se magánéletük se privát szférájuk, se pénzük.


Sugároznak a boldogságtól mint a Csernobili büdös bogár. Az általános állapotuk is átlag pont olyan.

Ezeket irigyled te annyira ?


31 F

2020. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!