Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék tanácsot kérni, nem...

Szeretnék tanácsot kérni, nem tudom mi van velem!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy érzem nagyon buta vagyok. Attól félek sosem leszek képes megtartani egy munkát sem, mert nem fogom érteni a feladataimat, ki fognak rúgni. Ez annyira megijeszt hogy legszívesebben megölném magam. Olyan mintha tompa lenne az agyam, nem fognám fel mi történik körülöttem, ha egy kicsit is feszült vagyok, a társas interakciókra sem normálisan reagálok, tényleg úgy érzem hogy úgy viselkedek mint egy idióta. Az tény, hogy hosszú ideje nem igazán ér semmi inger, nagyon monoton az életem.

Fogalmam sincs mit kellene tennem hogy ez változzon, ha valaki esetleg ebben a cipőben jár, vagy járt, tudna valami tanácsot adni? Néha úgy érzem alábecsülöm magam, máskor viszont úgy érzem nincs jövőm, mert szörnyen buta vagyok.


Előre is köszi ha végigolvastad és válaszolsz!:)


2020. aug. 27. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2020. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az is fontos , hogy normális, megértő, türelmes kollegáid legyenek.Ne hagyd, hogy elvegyék majd a kedved.


Mikor újoncként kezdtem egy olyan cégnél, amiről azt sem tudtam eszik vagy isszák, nagyon izgultam. De olyan jó értelemben, mert tudtam magamról hogy nem vagyok olyan buta, és meg tudom tanulni.

Aztán akkora egy gyökér embert kaptam tanáromnak, hogy minden egyes alkalommal lealázott, rajtam élte ki az agresszióit amit otthon a gyerekei meg a kis családja okoz neki.

És én hagytam, mert új voltam, ő már rég ott volt. Kevés önbizalmamat is olyan szinten lerombolta. Már egyáltalán nem voltam motivált, pedig jó érzéssel mentem ahhoz a céghez. Minden nap sírtam, fel akartam mondani, és úgy éreztem magam mint te most. Elhitette velem az a majomember, hogy gyík vagyok ehhez a melóhoz, mert ide csak profikat vesznek fel.

Szerencsére később mertem szólni a főnöknek, de már ő is mondta, hogy át akart rakni más helyre, mert látja, hogy viselkedik velem az a majom.

Aztán utána könnyű dolgom volt, új munkatársakat kaptam, akik szívesen megtanítottak mindenre, mertem tőlük kérdezni stb.

Szóval így utólag örülök, hogy nem adtam fel. Nem velem volt a hiba, csak az a majomember akarta elhitetni :D Hamar el is ment a cégtől

2020. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!