Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az gond,ha nem vágyom társaság...

Az gond,ha nem vágyom társaságra,nem akarok találkozni senkivel és beszélgetni sem akarok? Legfeljebb levelezni?

Figyelt kérdés
Egyedül élek és a munkahelyen is egyedül vagyok,amit nem bánok.Engem nem zavar,hogy nincs kihez szólnom és még örülök is neki ha nem kell beszélgetnem senkivel.Csajozni is azért nem csajozok,mert ott is beszélgetni kéne én meg azt nem tudok és nem is akarok.Inkább nem kell barátnő,csak ne kelljen beszélgetnem.Megőrültem volna?Elment az eszem?

2020. szept. 1. 18:25
1 2
 1/12 _.Denki._ válasza:
100%
Nem hiszem hogy megőrültél. Simán csak az a fajta személy vagy akinek nincs szüksége mások társaságára. Te tökéletesen érzed magad egyedül és ez így van jól. Ne rágódj ezen. Ez normális. Nem mindenki vágyik mások társaságára. Van akinek simán nehezen megy a kommunikáció. Ha akar ezen javítani akkor próbálkozik, ha nem akkor jó úgy neki. Mindenkinek mások az igényei és ez így van jól :)
2020. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy az utcán vagy valahol megtetszik egy lány,csak olyankor eszembe jut,hogy beszélgetni kéne vele ahhoz,hogy valami legyen,azt meg nem akarok,így inkább hagyom.A beszélgetés nem nekem való.
2020. szept. 1. 18:35
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 igen,de én barátnőre sem vágyom annyira,hogy most azért odamenjek egy lányhoz és megszólítsam.Úgy vagyok vele,hogy még jó is,hogy nincs barátnőm, legalább nem kell vele sem beszélgetnem.
2020. szept. 1. 18:38
 4/12 _.Denki._ válasza:
Ha erőlteted nem biztos, hogy jól fog végződni. Szerintem simán hagynod kéne, amennyiben neked jó így.
2020. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a gond, ha boldog vagy így?
2020. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha boldog lenne nem irna ki kerdest. Ki kell mozdulj a komfortzonadbol mert barhogy altatod magad te szeretnel legalabb baratnot.
2020. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 igen,de ha barátnőt akarok változtatni kell az életemen.Másképp kell csinálnom sokmindent.A beszélgetés a minimum ha valaki barátnőt akar.Én még nem szeretek beszélgetni.Nem szeretem az olyan helyzeteket sem,amikor beszélgetnem kell.
2020. szept. 1. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj egy hallássérült lánnyal összejönni
2020. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 akkor meg a jelbeszédet kéne megtanulnom.Azt mondaná a siket lány,ha szeretsz megteszed hogy megtanulod a jelnyelvet.Még rosszabbul járnék,mintha egy nem siket lánnyal jönnék össze.
2020. szept. 1. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
29 éves vagyok és vállalkozóként dolgozom. Nem járok bulizni, nincs barátnőm és barátom se. Tökéletesen megvagyok!
2020. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!