Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki ilyen élethelyzetben...

Valaki ilyen élethelyzetben indult már el? Sikerült a másik életét elindítani?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nulla lelkiállapottal, emberi kapcsolatok nélkül indulnék el az utamon. A jelenlegi társas magányból szeretnék kilépni és elköltözni teljesen egyedül egy albérletbe. 35/F

2020. szept. 2. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

0 lelkiállapottal nem megy, ahhoz, hogy kitudj lépni meg kell erősődjél lelkileg, addig nehéz lesz a lépést megtenni.

A kérdésed másik felét nem értem...

2020. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alap a munkahely megléte az albi fenntartására. Érdemes lenne elgondolkodni, miért vagy társas magányban? Lehetne-e ellene tenni?

Két lehetőség van, ha összejön az albi: vagy maradsz magányos, de magányos magányban, vagy nyitsz a társadalom felé.

2020. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben és sikerült elindítani. Jó döntés volt, bár sokáig tartott, mire újra nyitni kezdtem a másik nem felé.
2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy a testvéreim mellett érzem a társas magányt és ezen, amíg együtt élünk nem hiszem, hogy lehetne változtatni. Túl sok ideje élünk együtt.

Már három hónapja érzem ezt a magányt, meg azt is, hogy így mi értelme van az életemnek. Nagyon sokat sírok és iszonyatosan szenvedek. Nagyon érzékeny vagyok a legkisebb rossz emberi megnyilvánulásra az irányomba. Másfél éve futok, abbahagytam. Egy-két hobbim is volt, de azok sem érdekelnek már és igazán semmi mást nem csinálok, csak dolgozom.

A jövő héten megyek egy pszichiáterhez és én már csak abban bízom, hogy Ő segít és el tudok indulni valamerre, ha persze egyáltalán ezt helyeselné, de addig ilyen állapotban nem merek, nem tudom megtenni.

2020. szept. 2. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy sikerrel járj!!
2020. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2020. szept. 3. 06:26
 7/11 anonim ***** válasza:

1.


lépés kell egy személy aki erőt adjon. 0% életenergiával még a székből sincs kedve az embernek felállni, nemhogy csináld ezt meg azt, stb..

bekell vonzani az életedbe egy olyan valakit aki lelkileg támogat ..


én a 3-tól kérnék segítséget, neki hogy sikerült irj privátoto neki..

2020. szept. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magasságod, súlyod? A lányoknál vannak sikereid?
2020. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 173cm/78kg

Erre sem nehéz választ adnom, mert a lányoknál sincs semmiféle sikerem, pedig hébe-hóba szoktam próbálkozni, de sajnos úgymond kifogytam a lányokból is.

Nem tudom mitévő legyek vagy hogy honnan kezdjem el újra megint..ötletem sincs

2020. szept. 4. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:

talán ha egy kicsit elkezdenél valamilyen sport tevékenységet, és megpróbálnál kitartani /az elején csak pl 10 perc, majd növeld hetente a perc számot..


-ezáltal az energiád is megnövekszik, azután már könnyebb lesz...csak elkezdeni nehéz

2020. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!