Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszió vagy szorongás?

Depresszió vagy szorongás?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a rosszabb?


Az amikor már mindent leszar sz, mert neked már úgyis mindegy. (depresszió)


Vagy amikor minden pillanatban azt nézed, hogy ki mint mond/gondol rólad és mások véleményétől függsz? (szorongás)



2020. szept. 13. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból én csak depressziós vagyok és voltam mindig, szóval nem tudom milyen lehet a szorongás. Ez olyan teljesen ellentétnek számít, engem pont nem érdekel mások véleménye, és inkább legtöbbször meghalnák úgy érzem.
2020. szept. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szorongok. Annál rosszabb nincs mikor még a kocsit sem tudom lemosni annélkül, hogy minden mozdulatomról azt gondolom, hogy néznek és kinevetnek. Még a szobámba a gép előtt sem tornázok mert félek meglát a család az ablakon keresztűl, udvarra néző szobám van. Szóval szar minden percbe rettegni, hogy kinevetnek, vagy "mit szólnak".
2020. szept. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó állapot, sajnos tapasztalatból mondom, viszont nekem személy szerint a szorongás rosszabb volt.

Volt egy idő, amikor nem mertem kisétálni a suliban a táblához, de végül mégis meg kellett tettem, de szinte remegtem ott kint. Állandóan azt éreztem, hogy rólam beszélnek, rajtam nevetnek és állandóan a környezetem visszajelzését vártam. De sajnos ezekhez hozzátartozik, hogy volt pár ritka bunkó gimis osztálytársam, akik rontottak ezen..

Nem a legszebb időszakok voltak, mit ne mondjak.. de szeretném azt mondani (és egyben lekopogni), hogy lassan, de biztosan kezdek ezeken végre túljutni.

2020. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!