Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan csoport, ahol...

Van olyan csoport, ahol egyedülálló emberek nem társkeresés céljából össze tudnak járni?

Figyelt kérdés
Nemrég hagyott el a párom, és nagyon magányosnak érzem magam. Szívesen mozdulnék ki és csinálnék programokat, de az összes barátnőmnek van párja, és ritkán jönnek el egyedül. Engem most nagyon frusztrál, hogyha párocskák vesznek körül, csak azt az érzést erősíti bennem, hogy engem nem vár otthon senki. Mivel nem vagyok túl a volt páromon, új kapcsolatba se akarok belevágni. De itthon ülni a négy fal közt is kiborító, folyton csak sírok. Van vajon erre lehetőség, hogy tényleg nem társkeresésből, csak időtöltésből becsatlakozhassak valahova, új embereket ismerjek meg, akikkel lehet programokat csinálni? Legyen ez egy kirándulás, közös mozizás, utazás, akármi. Csak olyan oldalakat találtam, amik társkeresők, de nem ez a cél.
2020. szept. 13. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetlegesen felvehetnél egy új hobbit, vannak ilyen csoportos órák pl. táncnál, ott simán tudnál barátokat szerezni, ha budapesti vagy, biztos sok lehetőség van ilyenekre.
2020. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Vannak társ...asjáték klubbok, ahol szerintem örülnek, ha becsatlakozik egy új ember. :) Vannak e célból létrehozott csoportok facebookon, ahol hirdetnek meg eseményeket. Elég gyakran vannak, heti több is, de mondjuk leginkább Budapesten.
2020. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem budapesti vagyok. Bele-belekezdtem új hobbikba, tánc, kézműves klub, élményfestést, stb, de az a tapasztalatom, hogy ilyen közösségekbe is főleg kettesével-hármasával érkeznek az emberek, és el is vannak egymás között. Például tegnap voltam élményfestésen, heten vettünk rajt részt, persze én voltam a plusz egy, aki egyedül érkezett. Elég kellemetlenül éreztem magam, de mondjuk a festés-része az jó volt.
2020. szept. 13. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan, hogy Új barátok/barátnők index fórum, nem tudom él e még. Ott kimondottan barátokat keresnek hobbizni, sportolni, kirándulni, vagy csak levelezni.
2020. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Melyik megyében élsz?

Én is társoságot keresek.

2020. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Veszprém megye
2020. szept. 13. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az messze van 😕
2020. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sportolj.

[link]

2020. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!